Vodafone v dopoledních hodinách postihl výpadek sítě, nyní už by vše mělo fungovat

V noci z pondělí na úterý postihl operátora T-Mobile několikahodinový výpadek služeb. V menším měřítku dnes podobné komplikace postihly operátora Vodafone, nejvíce to pocítili zákazníci v Plzeňském kraji, kde v dobopoledních hodinách nefungovaly hlasové hovory ani data. Po zhruba dvou hodinách operátor zprovoznil provoz v 2G síti a okolo 11. hodiny již měla být funkčí i 3G síť.

Samotný operátor k výpadku na svém webu zveřejnil pouze stručnou informaci: „Vážení zákazníci, v tuto chvíli by mělo být přihlášení do sítě a služby opět plně funkční. Pokud se váš telefon nepřihlásí do sítě automaticky, doporučujeme ho vypnout a znovu zapnout. Všem, které dnešní komplikace postihly, se velice omlouváme.

Do redakční pošty nám dorazily reakce od čtenářů, kteří hlásili dočasnou nedostupnost služeb také na území Brna. Nyní by už ale mělo být vše v pořádku. Zaznamenali jste u svého čísla výpadek signálu? Pokud ano, v jaké lokalitě?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

  1. mceza (neregistrovaný)

    Kdo že se to v pondělí zákazníkům T-Mobilu smál, že nemají používat blbého operátora? :D

  2. Daniel Stiegler (neregistrovaný)

    Takže zítra je na řadě O2?:D

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *