Domů » Bleskovky » Vodafone v dopoledních hodinách postihl výpadek sítě, nyní už by vše mělo fungovat

Vodafone v dopoledních hodinách postihl výpadek sítě, nyní už by vše mělo fungovat

V noci z pondělí na úterý postihl operátora T-Mobile několikahodinový výpadek služeb. V menším měřítku dnes podobné komplikace postihly operátora Vodafone, nejvíce to pocítili zákazníci v Plzeňském kraji, kde v dobopoledních hodinách nefungovaly hlasové hovory ani data. Po zhruba dvou hodinách operátor zprovoznil provoz v 2G síti a okolo 11. hodiny již měla být funkčí i 3G síť.

Samotný operátor k výpadku na svém webu zveřejnil pouze stručnou informaci: „Vážení zákazníci, v tuto chvíli by mělo být přihlášení do sítě a služby opět plně funkční. Pokud se váš telefon nepřihlásí do sítě automaticky, doporučujeme ho vypnout a znovu zapnout. Všem, které dnešní komplikace postihly, se velice omlouváme.

Do redakční pošty nám dorazily reakce od čtenářů, kteří hlásili dočasnou nedostupnost služeb také na území Brna. Nyní by už ale mělo být vše v pořádku. Zaznamenali jste u svého čísla výpadek signálu? Pokud ano, v jaké lokalitě?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Kdo že se to v pondělí zákazníkům T-Mobilu smál, že nemají používat blbého operátora? :D

    • anonym (neregistrovaný)

      No osobně jsem nečetl výsměch od nikoho kdo má Vodafone, ale od těch s O2 :)

  2. Daniel Stiegler

    Takže zítra je na řadě O2?:D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).