Domů » Články » Vodafone spouští vlastní digitální televizi. Základ vyjde na 150 Kč/měsíc

Vodafone spouští vlastní digitální televizi. Základ vyjde na 150 Kč/měsíc

Operátor Vodafone dnes oficiálně spustil vlastní digitální televizi. Pod názvem Vodafone TV zákazník najde řešení, který nabízí sledování pořadů až 7 dní zpětně, přes 130 kanálů a dostupnost tam, kde je internet s minimální rychlostí alespoň 3 megabity za sekundu (což je prakticky všude).

Vodafone televize
Vodafone TV (zdroj: oficiální)

Samotné Vysílání je divákům dostupné přes set-top box stejně jako přes aplikaci pro chytré telefony a tablety s Androidem a iOS (odkazy pro stažení naleznete níže). Vodafone TV běží na vlastní globální platformě, díky čemuž se skupina Vodafone stala 2. největším poskytovatelem placené televize v Evropě. Pro TV nemusíte nikam chodit, vše potřebné pošta doručí k zákazníkům rovnou domů. Televize funguje s pevným internetem od Vodafonu, ale i od jiných poskytovatelů, a dává tak možnost zábavy všem zákazníkům.

150 Kč měsíčně, pokud máte internet od Vodafone

Vodafone TV nabízí celkem 3 programové balíčky – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, tedy při pořízení pevného internetu od Vodafonu či UPC, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 300 a 600 korun měsíčně včetně pronájmu set-top boxu. Ten získal několik ocenění za průmyslový design Red Dot Award, která se v oboru považují za obdobu filmových Oscarů.

VodafoneTV cenik
Ceník Vodafone TV. Ceny balíčků platí v případě, že máte doma internet od Vodafone/UPC

V případě, že doma internet od Vodafone či UPC nemáte, vyjde Klasik na 299 Kč, Komfort na 499 Kč a Komplet na 899 Kč, což jsem ve srovnání s konkurencí poměrně odvážné ceny.

Programy zdarma

Navíc od úterý 24. března Vodafone spouští automaticky a zdarma rozšířenou televizní nabídku. Děti se tak mohou těšit na kanály NickToons, Nick Jr., Nickelodeon, Minimax, JimJam, Disney Channel, Duck TV nebo Cartoon Network. Zajímavý program čeká i dospělé, kteří budou s dětmi neplánovaně doma. Televizní nabídku budou mít bohatší i o dokumenty a sportovní programy včetně prémiových kanálů Filmbox.

Vodafone TV SetTopBox
SetTopBox a ovladač k Vodafone TV (zdroj: oficiální)

Pestrý televizní program tak pomůže naplnit zábavně a zajímavě nečekané hodiny volného času, které nejen děti, ale i někteří rodiče pociťují kvůli zrušení vyučování i dalších akcí. Rozšířená nabídka zdarma bude platit do 14. dubna.

Nahrávání pořadů do cloudu

Televize nabízí sledování už odvysílaných pořadů, a to až 7 dní zpětně. Dále také nahrávání do cloudového úložiště, díky čemuž jsou nahrávky k dispozici na všech dostupných platformách, kapacita je 100 hodin záznamu. Dostupná je i funkce nahrávání všech dílů vybraného pořadu nebo seriálu. Kdo nebude chtít ve vysílání propásnout žádnou filmovou scénu nebo zprávu, může si od televize odskočit a přitom použít funkci play/pause.

vodafone TV mobile
Vodafone TV můžete sledovat i skrze mobilní aplikaci pro Android a iOS (zdroj: oficiální)

Na základě toho, co divák sleduje, dokáže také Vodafone TV sama doporučit tematicky podobný obsah. Kdo bude chtít, najde obsah jak v původním cizojazyčném znění s titulky, tak i s českým dabingem.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)
Autor: Vodafone TV
Cena: zdarma
‎Vodafone TV (CZ)
‎Vodafone TV (CZ)
Cena: zdarma

Televize zároveň myslí na rodiny, a proto obsahuje sekci pro děti – umožňuje nastavení věku dítěte a rodičovského PIN kódu. Děti mohou v atraktivním prostředí sledovat vybraný obsah relevantní pro jejich věk a bez zadání rodičovského PIN se nedostanou zpět do plnohodnotné nabídky kanálů.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments