Vodafone společně s novými iPhony nabídne také iPad Air 2 a iPad mini 3

Operátor Vodafone zahájí prodej nového iPhonu 6 a 6 Plus v České republice 24. října v 0:00 v Praze na Václavském náměstí a v Brně v Masarykově ulici. Předprodej telefonů Vodafone spustil už 17. října, nicméně nabídka je poměrně dost omezená – například zde úplně chybí 64GB varianta. Kromě iPhonů lze předobjednat také nové tablety iPad Air 2 a iPad mini 3 (preview), nicméně datum zahájení prodeje těchto zařízení zatím operátor nezná, tzn. nové iPady zákazníci v pátek ještě neobdrží – v tomto případě tedy doporučujeme nakoupit rovnou na Apple.cz. Půlnoční prodej iPhonů potrvá buď do vyprodání zásob, nebo do začátku standardní otvírací doby prodejny (9:00).

-
iPhone 6 a iPhone 6 Plus

Vodafone bude nabízet iPhony pouze s tarify nebo předplacenou kartou, nicméně u předplacenky nejsou ceny nijak výhodné a u O2 nebo T-Mobile nakoupíte výhodněji. Na Apple.cz zatím ještě oficiální české ceny nebyly zveřejněny, ale očekáváme, že se zde objeví každým dnem. Vodafone navíc nenabízí 64GB verzi ani jednoho z modelů a v případě iPhone 6 Plus bude k dostání pouze 128 GB varianta.


Přehled cen iPhone 6 v 16GB verzi při nákupu s tarifem

16GB iPhone 6 s předplacenkou vás u Vodafone vyjde na 18 577 Kč, 128GB verze na 23 977 Kč. Za 128GB iPhone 6 Plus zaplatíte 26 977 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *