Domů » Bleskovky » Vodafone představil nový tarif pro studenty: Neomezené SMS a 1,2 GB dat za 494 Kč

Vodafone představil nový tarif pro studenty: Neomezené SMS a 1,2 GB dat za 494 Kč

Vodafone od dnešního dne nově zařadil do nabídky studentský tarif s 1,2 GB dat, 600 volnými minutami do všech sítí a s neomezeným počtem zpráv. Tarif bez smlouvy vyjde na 494 Kč včetně DPH. V balíčku spolu s chytrým telefonem Sony Xperia E1 (recenze) za korunu si ho případní zájemci mohou pořídit za cenu 579 Kč měsíčně. Tarif je určený pouze pro studenty do věku 26 let (včetně), nicméně Vodafone při objednávce nepožaduje doložení písemného potvrzení o studiu.

Tarif pro studenta Bez telefonu (bez smlouvy) S telefonem (se smlouvou na 2 roky)

Cena

494 Kč

579 Kč (+1 Kč za telefon)

Objem dat

1,2 GB

1,2 GB

Počet zpráv

Neomezený

Neomezený

Počet minut

600 (do všech sítí)

600 (do všech sítí)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

14 komentářů

 1. Výsměch lidem z Vodafonu. Mladí chtějí data, co takhle 100min, 100sms a internet bez FUP pro všechny za rozumnou cenu? Navíc ten telefon (největší lowend) za korunu je výsměch a studenti nad nim ohrnou nos.

  • Souhlasím, tohle je další směšný pokus o vytvoření zajímavého tarifu. Jsem student a ani já, nebo mí kamarádi si už hodně dlouho sms neposíláme, leda v krajním případě. Tzn. max 30 sms za měsíc. Neomezené SMS tedy naprosto k ničemu a podle mě to lidi z Vodafonu ví moc dobře, jen chtějí ždímat. (jinak já mám 1Gb u Tescomobilu za 175Kč)

 2. SK (neregistrovaný)

  Mě to zase přijde jako celkem rozumná nabídka, tento tarif jsem měl ještě před rokem za 1400,- Kč, tak za 1/3 cenu je to dobré. Oproti současné studentské nabídce, kde je 100 minut a 300 MB, je to dost pokrok. Chápu že to není tarif pro každého, pro mě také ne, já mám tarif kde mám 4 GB, neomezko a 1000 min do zahraničí, kdo chce, má možnost si připlatit. Ale tato nabídka mi přijde rozumná, 600 minut po vteřinách je pro většinu studentů to samé jako neomezko, jelikož tolik neprovolají, za necelých 500 Kč je to fajn.

  • Vojta (neregistrovaný)

   Na G+ Vodafone CZ reagovalo na výtku o vysoký ceně pro studenty tím, že nabízí další tarif pro studenty za 299,-. Obsahuje 50 minut, SMS ve vlastní síti zdarma a 250MB dat. Takže jako student buď vemu extrémně nevýhodnou nabídku, nebo výhodnou ale finančně dost mimo.

  • SK (neregistrovaný)

   Brácha má právě studentský férový tarif: 100 minut, neomez. sms a 300 MB net za 449,-. Je to v podstatě fér tarif 599 s nějakou slevu. Takže jasný přechod na tento tarif za cca stejné peníze 4x více internetu a 6x více minut, řekl bych že celkem pozitivní změna.

  • 2SK: Tento tarif můžete mít u VDF za 299,- měsíčně.

 3. Vojta (neregistrovaný)

  Jak dlouho manažeři z Vodafonu pobírali extrémní platy, než naprosto zapomněli, že studenti nepřekypují obrovskou finanční hotovostí? K čemu je 500 minut volání pro studenta? SMS se hodí, ale mít 100 minut a snížit cenu o 200, tak je to skvělej tarif pro studenty.

 4. Zástupy studentů mají měsíčně pětistovku na tenhle tarif. Ta cena by mi přišla vysoká i normálně, čekal bych tak 400, jestli chtěli zvýhodnit studenty, měli to zkusit nabídnout za 300 měsíčně, aby to bylo konkurenceschopné jejich vlastnímu Nabito 300 s IN kartou a netem za 225.

 5. David (neregistrovaný)

  až nějakej operátor přijde s tarifem co OPRAVDU chtějí studenti tak to bude za 290Kč – 300min,300sms,4GB

 6. Tomik774 (neregistrovaný)

  podle mě je to zajímavej tarif už jen protože to není se smlouvou a člověk nemusí dávat potvrzení o studiu, a polovina lidí v tomhle věku už stejně pracuje a pro takový je to jasná volba, já mám RED za 699Kč a teď se tluču do hlavy protože to je skoro stejný a za mnohem lepší prachy.

  • RED mám taky, za 524. Zavolejte si na VDF, sníží Vám to.

  • Tomik774 (neregistrovaný)

   nj ale když mám ve smlouvě že mám minimální plnění 690Kč tak mi změní aji smlouvu?

 7. Milda (neregistrovaný)

  Podle mě jde o luxusní nabídku! Ja jsem u T-mobile pod firemní smlouvou a za ty samé prachy mám 1,5 gb internet/50 sms/350 minut… Asi přejdu :D

 8. Petr (neregistrovaný)

  Bez smlouvy a bez závazku….paní mě do telefonu dvakrát ujistí, že je to bez smlouvy a závazku. A do 20min mi na email pošle vzor smlouvy, a v souhrnu objednávky je: Závazek: 24 měsíců

  Tak si ze mě dělají jako srandu ? Zkouší jestli jsem hloupej ?

  Takový přístup se mi opravdu nelíbí….bohužel to je dnes u nás normální. :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).