Vodafone představil dětský tarif se 3 GB dat. Stojí méně než 300 korun

Vodafone detsky tarif

Vodafone dnes představil nový mobilní tarif vhodný pro děti. Za 299 Kč měsíčně nabízí 130 minut volání, neomezené SMS a 3 GB dat. Díky službě Flexistrop rodiče získají jistotu, že je částka na faktuře koncem měsíce nepřekvapí. Vodafone si v souvislosti s koncem školního roku připravil i slevy na telefony a další odměny.

Mobilní data na měsíc zdarma

Každé dítě, které donese nejpozději do poloviny srpna na pobočku Vodafonu své vysvědčení, dostane jako dárek neomezená mobilní data i jejich rychlost na měsíc zdarma. Stačí mít u Vodafonu alespoň minimální měsíční datový balíček v rámci tarifu či dobíjecí karty. Protože jsou telefonní čísla dětí většinou vedena na rodiče, bude nejlepší přijít na pobočku s nimi. Detaily k odměně lze nalézt zde.

Kdo bude mít s pořízením tarifu zájem o nový mobilní telefon, dostane na něj zvýhodnění 500 korun, v případě kombinované nabídky dokonce 1 000 korun.

U Vodafonu je možné si ke každému telefonnímu číslu nastavit funkci Flexistrop, která pohlídá útratu. Pokud například tarif stojí 299 korun, Flexistrop je na hodnotě 300 korun. Když dítě dosáhne této částky, nemůže už utrácet nad rámec tarifu, ale stále může dočerpat volné minuty nebo data. Konkrétně u dětského tarifu s neomezenými SMS tedy může kdykoliv dát vědět, že dorazilo v pořádku domů nebo že potřebuje kontakt.

Autor článku
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku