Vodafone má výhodnější roamingový balíček na týden

Operátor Vodafone po zavedení neomezeného roamingu na celý měsíc přináší svým zákazníkům další výhodnou nabídku pro blížící se zahraniční dovolené. Nyní výrazně ušetří i ti, kteří vyráží na klasické týdenní pobyty. K vybraným tarifům si totiž nově mohou aktivovat balíček Roaming na 7 dní za 300 Kč.

Balíček si mohou aktivovat a užít všichni zákazníci, kterým jejich tarif umožňuje využití služby Roaming na den. Například s neomezenými Red LTE tarify mohou zákazníci i v zahraničí neomezeně volat, posílat SMS a využívat každý den 100 MB dat.

Vodafone

Pokud zákazníci plánují zahraniční dovolenou kratší než 7 dní a chtějí využít mobilní služby na maximum, mohou si aktivovat službu Roaming na den za 69 Kč. Měsíční roaming si v rámci svého tarifu užívají už od začátku května i zákazníci s neomezeným tarifem Red LTE premium.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Standa (neregistrovaný)

    Mám Red LTE Premium jelikož pracuju v zahraničí a nechci se omezovat. A za mě naprostá spokojenost. Když jsem živil extra kartu vyšlo to dráž. Virtualové nemají LTE a přes EDGE na cestách nejde ani WhatsApp. A velká Německa trojka stejně jako u nás cenově. Německé Red LTE Premium je za 58 EUR. Tady při nákupu přes E shop 53 €

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *