Domů » Bleskovky » Vodafone má výhodnější roamingový balíček na týden

Vodafone má výhodnější roamingový balíček na týden

Operátor Vodafone po zavedení neomezeného roamingu na celý měsíc přináší svým zákazníkům další výhodnou nabídku pro blížící se zahraniční dovolené. Nyní výrazně ušetří i ti, kteří vyráží na klasické týdenní pobyty. K vybraným tarifům si totiž nově mohou aktivovat balíček Roaming na 7 dní za 300 Kč.

Balíček si mohou aktivovat a užít všichni zákazníci, kterým jejich tarif umožňuje využití služby Roaming na den. Například s neomezenými Red LTE tarify mohou zákazníci i v zahraničí neomezeně volat, posílat SMS a využívat každý den 100 MB dat.

Vodafone

Pokud zákazníci plánují zahraniční dovolenou kratší než 7 dní a chtějí využít mobilní služby na maximum, mohou si aktivovat službu Roaming na den za 69 Kč. Měsíční roaming si v rámci svého tarifu užívají už od začátku května i zákazníci s neomezeným tarifem Red LTE premium.

Jiří Hrma

Diskuze k článku

  1. Standa (neregistrovaný)

    Mám Red LTE Premium jelikož pracuju v zahraničí a nechci se omezovat. A za mě naprostá spokojenost. Když jsem živil extra kartu vyšlo to dráž. Virtualové nemají LTE a přes EDGE na cestách nejde ani WhatsApp. A velká Německa trojka stejně jako u nás cenově. Německé Red LTE Premium je za 58 EUR. Tady při nákupu přes E shop 53 €

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).