Domů » Články » VITO AudioNotes 1.0 – konečně i pro Smartphone telefony

VITO AudioNotes 1.0 – konečně i pro Smartphone telefony

Vito AudioNotes 1.0Spousta uživatelů v našem diskuzním fóru hledala nějaký software, který by zvládal nahrávat zvukové poznámky nebo telefonní hovory. Jistě je tedy potěším informací o nové aplikaci AudioNotes od společnosti VitoTechnology, která přesně splňuje výše uvedené požadavky.

Zvukové záznamy zvládá ukládat ve formátech MP3 a WAV, vybrat si samozřejmě můžete kvalitu (datový tok) či ukládání na paměťovou kartu nebo přímo do zařízení. Aplikace nabízí velmi příjemné uživatelské prostředí, ve kterém můžete pohodlně pracovat s vašimi záznamy a žádné důležité poznámky nebo telefonní hovory vám neutečou.

14-ti denní trial verzi programu AudioNotes 1.0 stahujte přímo z naší Download sekce. Plnou verzi programu můžete za 20$ zakoupit na Handango.

Vito AudioNotes je již delší dobu dostupný i pro majitele PocketPC, jeho demoverzi pro WM2002,2003/SE,5.0 stahujte opět z naší Download sekce.

Další informace o tomto užitečném programu naleznete na oficiálních stránkách.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Škoda, že nahrávat hovory to umí jen ve wm5

  2. joj to jsem na webu přehlédl, už to tam čtu
    ,,Best for using with Windows Mobile 5.0.
    Note that phone calls are recorded only on WM 5.0 Smartphones,,

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).