VITO AudioNotes 1.0 – konečně i pro Smartphone telefony

Vito AudioNotes 1.0Spousta uživatelů v našem diskuzním fóru hledala nějaký software, který by zvládal nahrávat zvukové poznámky nebo telefonní hovory. Jistě je tedy potěším informací o nové aplikaci AudioNotes od společnosti VitoTechnology, která přesně splňuje výše uvedené požadavky.

Zvukové záznamy zvládá ukládat ve formátech MP3 a WAV, vybrat si samozřejmě můžete kvalitu (datový tok) či ukládání na paměťovou kartu nebo přímo do zařízení. Aplikace nabízí velmi příjemné uživatelské prostředí, ve kterém můžete pohodlně pracovat s vašimi záznamy a žádné důležité poznámky nebo telefonní hovory vám neutečou.

14-ti denní trial verzi programu AudioNotes 1.0 stahujte přímo z naší Download sekce. Plnou verzi programu můžete za 20$ zakoupit na Handango.

Vito AudioNotes je již delší dobu dostupný i pro majitele PocketPC, jeho demoverzi pro WM2002,2003/SE,5.0 stahujte opět z naší Download sekce.

Další informace o tomto užitečném programu naleznete na oficiálních stránkách.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku