VITO AudioNotes 1.0 – konečně i pro Smartphone telefony

Vito AudioNotes 1.0Spousta uživatelů v našem diskuzním fóru hledala nějaký software, který by zvládal nahrávat zvukové poznámky nebo telefonní hovory. Jistě je tedy potěším informací o nové aplikaci AudioNotes od společnosti VitoTechnology, která přesně splňuje výše uvedené požadavky.

Zvukové záznamy zvládá ukládat ve formátech MP3 a WAV, vybrat si samozřejmě můžete kvalitu (datový tok) či ukládání na paměťovou kartu nebo přímo do zařízení. Aplikace nabízí velmi příjemné uživatelské prostředí, ve kterém můžete pohodlně pracovat s vašimi záznamy a žádné důležité poznámky nebo telefonní hovory vám neutečou.

14-ti denní trial verzi programu AudioNotes 1.0 stahujte přímo z naší Download sekce. Plnou verzi programu můžete za 20$ zakoupit na Handango.

Vito AudioNotes je již delší dobu dostupný i pro majitele PocketPC, jeho demoverzi pro WM2002,2003/SE,5.0 stahujte opět z naší Download sekce.

Další informace o tomto užitečném programu naleznete na oficiálních stránkách.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. USER47 (neregistrovaný)

  Škoda, že nahrávat hovory to umí jen ve wm5

 2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  joj to jsem na webu přehlédl, už to tam čtu
  ,,Best for using with Windows Mobile 5.0.
  Note that phone calls are recorded only on WM 5.0 Smartphones,,

 3. kuba (neregistrovaný)

  :-) ok

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *