Sledujte nás na YouTube

Vine dostane aktualizaci: Dočkáme se výrazného zlepšení kvality videí

Služba Vine, sloužící ke sdílení všedních, ale převážně nevšedních šestivteřinových videí, bude v následujících dnech aktualizována na novou verzi, která prožitek ze sledování ještě prohloubí.

Doteď byla videa v rozlišení 480p, nadcházející aktualizace však umožní uživatelům nahrávat i přehrávat videa v HD rozlišení. Oproti původnímu rozlišení 480p je to tedy poměrně výrazný krok kupředu a změny si určitě všimnete.

 

Již nyní můžete sledovat videa ve vyšší kvalitě, nahrávat je však mohou zatím pouze uživatelé jablečných zařízení. Podpora nahrávání videí v HD kvalitě přijde pro Android o něco později, o aktualizaci pro Windows Phone bohužel nejsou žádné informace.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *