Domů » Bleskovky » Vine dostane aktualizaci: Dočkáme se výrazného zlepšení kvality videí

Vine dostane aktualizaci: Dočkáme se výrazného zlepšení kvality videí

Služba Vine, sloužící ke sdílení všedních, ale převážně nevšedních šestivteřinových videí, bude v následujících dnech aktualizována na novou verzi, která prožitek ze sledování ještě prohloubí.

Doteď byla videa v rozlišení 480p, nadcházející aktualizace však umožní uživatelům nahrávat i přehrávat videa v HD rozlišení. Oproti původnímu rozlišení 480p je to tedy poměrně výrazný krok kupředu a změny si určitě všimnete.

 

Již nyní můžete sledovat videa ve vyšší kvalitě, nahrávat je však mohou zatím pouze uživatelé jablečných zařízení. Podpora nahrávání videí v HD kvalitě přijde pro Android o něco později, o aktualizaci pro Windows Phone bohužel nejsou žádné informace.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).