Domů » Bleskovky » OnePlus 3 se nebude prodávat na pozvánky: Stáhněte si aplikaci pro virtuální premiéru

OnePlus 3 se nebude prodávat na pozvánky: Stáhněte si aplikaci pro virtuální premiéru

Společnost OnePlus dnes na svém blogu konečně odhalila datum premiéry svého chystaného vlajkového smartphonu OnePlus 3. Dosud jsme věděli pouze to, že představení a následný prodej proběhne na virtuální vesmírné základně Loop, kterou nejvíce ocení majitelé brýlí a náhlavních souprav pro virtuální realitu. Nyní již víme, že se základna otevře v úterý 14. června ve 18:30 našeho času.

OnePlus 3

Parametry a vzhled chystaného telefonu jsou již delší dobu známy, navíc je v minulých dnech potvrdila čínská certifikační autorita TENAA. Těšit se můžeme na zařízení s kovovými zády, 5,5″ AMOLED displejem s Full HD rozlišením a čipsetem Qualcomm Snapdragon 820.

oneplus-3-tenaa

Telefon má dostat dvojici fotoaparátů s rozlišením 16 a 8 Mpx, podporu LTE, čtečku otisků prstů a baterii s kapacitou 3 000 mAh. Na výběr mají být podle certifikace dvě paměťové varianty – základní se 4 GB RAM a 64GB úložištěm, a pak prémiový model s 6 GB RAM. Operačním systémem bude Android ve verzi 6.0 Marshmallow.

Konec pozvánek, dostupnost okamžitá

Čínský výrobce na svém blogu uvedl, že OnePlus 3, ani žádný jiný produkt společnosti, nebude prodáván kontroverzním pozvánkovým systémem. Společnost je již schopná po zkušenostech s prodeji OnePlus One a 2 odhadnout zájem a díky jejich úspěchu si také může dovolit být více nezávislá. Telefon bude dostupný hned v první den po jeho odhalení, v prvních dvou hodinách bude k dispozici exkluzivně pouze ve virtuálním vesmírném centru Loop, poté jej bude možné zakoupit přímo ze stránek OnePlus.net.

The Loop: A VR experience from OnePlus

Pokud si chcete užít virtuální premiéru nebo virtuální nákup, budete potřebovat oficiální aplikaci, kterou si stáhnete níže. Pro maximální 360° zážitek výrobce doporučuje Cardboard, či jinou soupravu pro virtuální realitu.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. messenger (neregistrovaný)

    Hlavně to nebude jen pro majitele brýlí VR, ale pro všechny -> jakékoliv brýle VR, cardboard nebo i bez.

    Na oneplus.net fóru se píše „use VR headset for best experience“ …. překlad ↑↑↑

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).