Domů » Bleskovky » Větší displej, stejná velikost. Máme další obrázky nástupce OnePlus 5

Větší displej, stejná velikost. Máme další obrázky nástupce OnePlus 5

I když oficiálně nic potvrzeno nemáme, je prakticky jisté, že ještě letos dostane smartphone OnePlus 5 svého nástupce; a to i přesto, že ještě není ani půl roku starý. Jeho příchod naznačuje téměř vyprodaný e-shop OnePlus, a také množství unikajících obrázků chystané novinky.

Podle fotografie zachycující dosud neveřejnou stránku výrobce se má novinka jmenovat OnePlus 5T a oproti svému předchůdci má nabídnout větší displej v totožně velkém těle. Telefon se dočká redukce rámečků nad a pod displejem a panel se roztáhne do poměru stran 18:9, čímž má narůst rozlišení na 1 080 × 2 160 pixelů. Ztenčení brady pak bude mít za následek přesun čtečky otisků prstů na záda telefonu.

OnePlus 5T si můžeme prohlédnout i na novém snímku výše, má se jednat o chystanou oficiální upoutávku, která však příliš mnoho neukazuje. Hrátky s jasem však dokáží leccos odhalit – například mřížku hlasitého reproduktoru na spodní straně a hardwarová tlačítka (včetně posuvníku profilů) na straně pravé.

Kdy bude OnePlus 5T představen, je v tuto chvíli nejisté.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. S vymeniteľnou batériou nepočítam, takže bude mať aspoň vodeodolnosť a bezdrat?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).