Domů » Bleskovky » Very Little Nightmares: dívka se žlutou kapucí míří z počítačů na mobily

Very Little Nightmares: dívka se žlutou kapucí míří z počítačů na mobily

Vydavatelství Bandai Namco Entertainment oznámilo hru Very Little Nightmares. Jedná se o mobilní prequel k povedenému hororovému titulu Little Nightmares, který hráči znají z domácích konzolí a počítačů. Vývoj má na starosti Alike Studio, které v minulosti pracovalo na stylisticky zdařilých hrách Love You to Bits nebo Bring You Home.

276C3D1B A6E1 4F94 BB25 C783DAC53749 768x566

Zveřejněná upoutávka neprozrazuje příliš, vypadá to však, že na rozdíl od původní hry se hlavní postava nebude moct volně pohybovat po úrovních. Hra již brzy vyjde na zařízení s operačním systémem iOS. Majitelům Androidu bohužel nezbývá než doufat, že na ně dostane později.

Very Little Nightmares - iOS - Teaser Trailer

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).