Domů » Články » Vánoční soutěž: Získejte model HTC Desire EYE

Vánoční soutěž: Získejte model HTC Desire EYE

Ve spolupráci se značkou HTC jsme pro vás připravili vánoční soutěž, ve které můžete získat nadupaný model Desire EYE, který se pyšní voděodolným tělem a dvojicí výkonných 13Mpx fotoaparátů.

Vánoce se neúprosně blíží a většina z vás má teď určitě plné ruce s nakupováním dárků. Co takhle si ale udělat ještě další povánoční radost – třeba s novým telefonem od HTC v ceně téměř 14 000 Kč, který můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

 

Hlavní výhru, chytrý telefon HTC Desire EYE ve stylové bílo-červené variantě získá ten, jehož správná odpověď bude odeslána jako 1234. v pořadí.

O HTC Desire EYE

První skutečný selfie telefon HTC Desire EYE je vůbec nejvýkonnějším přírůstkem do produktové rodiny Desire. Nabízí Full HD displej o úhlopříčce 5,2“ a všechny oceňované vlastnosti letošního vlajkového modelu One (M8). Své příznivce si získává především dvojicí kvalitních fotoaparátů a sadou speciálních funkcí, které přijdou vhod všem mobilním fotografům.

Výkon čtyřjádrového procesoru Snapdragon 801 a rychlá 4G konektivita zajišťují pohodlné přehrávání multimédií i na cestách a díky technologiím jako Motion Launch či HTC BoomSound se nový Desire EYE řadí mezi nejpraktičtější zařízení.

Výsadou nového modelu jsou dva kvalitní 13megapixelové fotoaparáty s BSI senzory. Pořízené fotky lze okamžitě a snadno ořezávat a jinak upravovat prostřednictvím vestavěných funkcí. Punc exkluzivity telefonu dodává softwarová sada EYE Experience, která využívá unikátních vlastností dvojice kamer i v aplikacích jako Skype. 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 17. prosince 2014, 10:00 a končí po dosažení 1234. správných odpovědí, nejpozději však 31. prosince 2014, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone HTC Desire EYE v bílo-červené variantě získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 1234. v pořadí. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 1234. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 1235.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena, jelikož bylo dosaženo 1234. správných odpovědí. Výherce vyhlásíme na začátku ledna.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).