Domů » Články » Vánoce pod taktovkou T-Mobile: Každý rok nejnovější zařízení a sleva 1000 Kč na vybrané Samsungy

Vánoce pod taktovkou T-Mobile: Každý rok nejnovější zařízení a sleva 1000 Kč na vybrané Samsungy

Také T-Mobile již představil svoji vánoční nabídku. Díky službě Fresh můžete každý rok získat nejnovější zařízení a čerpat lze také výhody z programu Našim pro radost. Na vybrané telefony od Samsungu získáte slevu 1000 Kč.

Nejen operátor O2 už stihl představit svoji vánoční nabídku. Pozadu nechce zůstat ani T-Mobile, který odhalil první část vánoční nabídky, která přináší zákazníkům slevy na vybrané telefony a zajímavou službu Fresh, se kterou mohou své staré mobilní zařízení vyměnit každý rok za nejnovější model, a to včetně pojištění a odkupu starého přístroje.

Nechybí ani novinky v programu Našim pro radost. Vánoční nabídku představí v kampani Ivan Trojan se svou třídou, opět pod taktovkou Saatchi & Saatchi. Stejně jako v případě O2, i T-Mobile nabídku odstartuje k 1. listopadu. Vodafone své vánoční plány zatím neodhalil, ale očekáváme, že se tak stane v nejbližší době.

Fresh: Za příplatek vždy nejnovější smartphone, tablet nebo notebook

Jak slibuje operátor, služba Fresh se postará o mobilní přístroje zákazníků a umožní jim vyzkoušet každý rok nejnovější chytré zařízení. Zájemci již nemusí čekat obvyklé dva roky na uplynutí smlouvy, nyní mohou mít každých 12 měsíců nový mobil, tablet či notebook. Nový přístroj nemusí platit celý hned, platbu mohou rozložit až na 24 měsíčních splátek, a to bez navýšení. Další výhodou je možnost odprodat starý model přímo v prodejnách T-Mobile, přičemž takto získané prostředky jsou použity na pokrytí případných zbývajících splátek či na zlevnění nového zařízení.

Nedílnou součástí služby je i velmi praktické pojištění proti poškození a krádeži. Cena služby se odvíjí od ceny pořizovaného modelu, startuje již na 49 Kč/měsíc. Služba Fresh je poskytována pouze ke smlouvám na dva a více let a je vázána na výrobní číslo zařízení. Orientační výkupní cenu starého přístroje získají zákazníci od 1. listopadu na této stránce.

Cena služby Fresh

Cena mobilního zařízení

49 Kč za měsíc

do 4 000 Kč

99 Kč měsíčně

4 000 – 7 000 Kč

149 Kč měsíčně

7 000 – 10 000 Kč

199 Kč měsíčně

nad 10 000 Kč


Slevy na vybraná zařízení, zboží a služby

Na vybrané modely získají zákazníci operátora plošnou slevu ve výši 1 000 Kč. Na Vánoce je ale připravena ještě speciální sleva pro ty nejvěrnější. Klienti, kterých se speciální nabídka týká, budou informováni prostřednictvím e-mailu. Sleva není kombinovatelná s plošnou slevou. Vybraná zařízení bude možné pořídit na splátky od 1 Kč.

Modely ve slevě

Ceny po plošné slevě (včetně DPH)

Samsung Galaxy Ace 4

 3 451 Kč

Samsung Galaxy S5 mini

9 201 Kč

Samsung Galaxy S5

14 951 Kč

Samsung Galaxy Note 4

18 401 Kč

Samsung Galaxy  Tab4 10.1 LTE

9 201 Kč

 
Další zajímavé slevy na zboží a služby mohou získat všichni zákazníci operátora (tedy i uživatelé předplacených karet) v programu Našim pro radost. Aktuálně mohou klienti před Vánocemi využít například slev na vstupenky do divadla, sportovní zboží, módní oblečení renomovaných značek, elektroniku, kosmetiku, ale i další zboží a celou řadu služeb. Kompletní nabídku této služby naleznete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

 1. yamaco (neregistrovaný)

  Zdravím všechny, nemám nic proti marketingovým nápadům, ale uniká mi důvod, proč bych měl každých dvanáct měsíců chtít nový mobil. Připadá mi to jednak zbytečné, jednak nepraktické, jednak jako obrovské plýtvání.

 2. Fore (neregistrovaný)

  Nemáte v tabulce trochu chybu: Samsung Galaxy S5 Note 4 – tenhle kousek jsem ještě neviděl :D

  • Michal Javůrek

   Máme. On to takhle tmobile měl přímo v tiskové zprávě a při kontrole jsem to přehlédl. Děkuji za opravu :)

 3. Johny (neregistrovaný)

  Takže po vzoru loňského Vodafonu dárek v podobě nedáme vám nic a něco si kupte :D Dík kluci.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).