Domů » Bleskovky » Vánoční akce: NVIDIA Shield Tablet (LTE) s ovladačem a třemi hrami zdarma

Vánoční akce: NVIDIA Shield Tablet (LTE) s ovladačem a třemi hrami zdarma

 -

Už dvakrát měli zájemci možnost zakoupit NVIDIA Shield Tablet LTE (recenze) ve speciální nabídce, kdy k tabletu v rámci Green Box bundlu dostali zdarma kódy pro stažení titulů Half Life 2 (+ nově vydaná Episode One) a Portal zcela zdarma. Na každém tabletu je rovněž v základu předinstalovaná plná verze skvělé hry Trine 2.

Kromě toho jste k tabletu dostali také SHIELD Wireless Controller (bezdrátový ovladač) v hodnotě 1349 Kč. Vzhledem k úspěchu této akce se ji NVIDIA rozhodla zopakovat. Pokud tedy o zařízení přemýšlíte, od dnešního dne do 27. 12., nebo do vyprodání zásob, máte možnost jej získat ve výhodné nabídce. NVIDIA Shield Tablet je mimochodem jedno z prvních zařízení, které se již dočkalo aktualizace na Android 5.0.1 (více informací).

Doporučená koncová cena pro LTE verzi byla stanovena na 10 499 Kč, 16GB WiFi verze se prodává za 7 999 Kč včetně DPH. Speciální nabídky lze využít pouze na Alza.cz. Při nákupu k tabletu dostanete také voucher na nákup originálního Skinzone polepu (v hodnotě 610 Kč).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).