Domů » Bleskovky » V obchodě Play si nyní můžete předobjednat aplikace, které jsou teprve ve vývoji

V obchodě Play si nyní můžete předobjednat aplikace, které jsou teprve ve vývoji

Pokud se vám někdy stalo, že jste četli o zajímavém konceptu aplikace pro Android, o které jste si hned řekli, že je to přesně ta, kterou potřebujete, ale jelikož ještě nebyla dostupná, tak jste na ni zapomněli, má pro vás Google řešení.

Nyní ve svém obchodě Play nabízí možnost předběžně si zaregistrovat aplikaci, která je teprve ve vývoji. Ve chvíli, kdy bude dostupná, dostanete upozornění a můžete si ji zakoupit.

 

Jako jedna z prvních využila této možnosti společnost Glu Media se svou chystanou střílečkou Terminator Genisys: Revolution. Pro uživatele, kteří si hru předběžně zaregistrují, tato funkce znamená, že určitě nepromeškají její vydání. Výhoda pro vývojáře pak spočívá v možnosti monitorovat zájem o titul a případně jej marketingově podpořit.

 

Pokud byste po zaregistrování o aplikaci ztratili zájem dříve, než bude oficiálně dostupná, není problém registraci zrušit, k ničemu vás nezavazuje.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).