Domů » Bleskovky » V Londýně prodávají speciálně upravený iPhone za téměř 20 milionů korun

V Londýně prodávají speciálně upravený iPhone za téměř 20 milionů korun

V Londýně se rozhodli vytvořit jeden z nejdražších kusů iPhonu v historii. Autoři z Alchemist týmu si svou práci cení na jeden milion amerických dolarů, což je v přepočtu téměř 20 milionů korun. Celkem byly vyhotoveny dva kusy a překvapivé je, že se jedná o iPhone 5, nikoliv vylepšenou verzi 5s. Práce na obou telefonech trvaly déle než 5 měsíců a na výsledek se můžete podívat na přiložených fotografiích.

  
Telefon dostanete ve stylovém balení

Rámeček okolo displeje, boky, záda i středové tlačítko jsou vyrobeny z 24karátového zlata. Zadní stranu dále zdobí 53 diamantů, několik dalších stovek jich pak najdeme na bocích. V tlačítku pod displejem je navíc umístěný 2karátový diamant. Celkově na krytu iPhonu 5 najdeme více než 1600 malých diamantů.

  
Takhle vypadá vůbec nejdražší iPhone na světě, zaplatíte za něj více než 300 000 000 Kč

A pokud si myslíte, že jsou tyto kousky stále ještě levné, máme pro vás tip na iPhone 5, který se od dubna loňského roku prodává za více než 300 milionů korun. Jeden kousek už si dokonce našel svého majitele, stal se jím nejmenovaný čínský podnikatel.

iphone 5 black diamond gold back cover show

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Knoxx (neregistrovaný)

  Obalovat spotřební elektroniku do podobného hávu nemá cenu. Za pár let až iphone morálně zestárne, tak to bude mít cenu jen materiálu.. Možná si to nějaký magor koupí, ale jako investice nebo sběratelský kousek např. jako drahá auta to nemá cenu, naprostá blbost..

  • Johny (neregistrovaný)

   realita je bohužel ještě horší. Cenu to nemá ani toho materiálu. Cení se na tom jen to zlato, ty diamanty jsou šmuk, dneska prakticky rozumně neprodejný.

 2. Takový kryt si člověk může koupit na svého iPhona na každé vietnamské tržnici…

  • Johny (neregistrovaný)

   I když nemáš vůbec šajn o čem mluvíš (stejně tak si tam můžeš koupit tašku LV :D ) tak máš svým způsobem pravdu. Pokud si dnes bohatý člověk chce koupit luxusní telefon, nechává si ho upravit na zakázku a vyhýbá se podobně nesmyslným seriím.

 3. Upravam a styliacim fandim. Napr. Rarus . Tohle uz mi prijde ale hodne odvazne

 4. Možná přidají i budík, je to příslušenství k iPhonu, je to výparník vůní, který se připojuje do sluchátkového konektoru iPhonu. Nevzbudí vás děsivým zvukem, ale libou vůní čerstvě smažené slaniny…… [odkaz]

 5. ip (neregistrovaný)

  Kdy bude prosim k dostani v CR?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).