Sledujte nás na YouTube

V Karlových Varech na Filmovém festivalu budete moci soutěžit o 10x LG G3

LG se letos stalo dodavatelem spotřební elektroniky pro 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF). Součástí doprovodného programu má být také představení modelu G3 široké veřejnosti (recenze). Návštěvníci ve Varech dostanou možnost natočit pětivteřinový spot, který se stane součástí krátkého filmu v duchu hesla: „LG. Pro radost.

-

Pokud chcete model G3 vyzkoušet (nebo získat), je poteba se předem zaregistrovat na této stránce nebo lze využít přímo LG stánku na Vodafone pláži u Vřídelní kolonády v Karlových Varech. Půjčit si na dvě hodiny a otestovat LG G3 mohou návštěvníci od 4. července až do 8. července.

K dispozici bude celkem 10 telefonů LG G3, které budou půjčovat speciálně označení promotéři. Zájemci budou o telefon zároveň i soutěžit. Princip soutěže o jeden z deseti nových LG G3 je velmi jednoduchý: stačí natočit ten nejlepší pětivteřinový záběr. Výherce vybere porota a slavnostní vyhlášení proběhne 12. července. Pro další výherce jsou připraveny designové headsety LG. Kromě nového smartphonu za nejlepší záběr mohou amatérští filmaři získat i svých „pět vteřin slávy“ v krátkém filmu, který bude sestaven z příspěvků natočených pomocí G3.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *