V Karlových Varech na Filmovém festivalu budete moci soutěžit o 10x LG G3

LG se letos stalo dodavatelem spotřební elektroniky pro 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF). Součástí doprovodného programu má být také představení modelu G3 široké veřejnosti (recenze). Návštěvníci ve Varech dostanou možnost natočit pětivteřinový spot, který se stane součástí krátkého filmu v duchu hesla: „LG. Pro radost.

-

Pokud chcete model G3 vyzkoušet (nebo získat), je poteba se předem zaregistrovat na této stránce nebo lze využít přímo LG stánku na Vodafone pláži u Vřídelní kolonády v Karlových Varech. Půjčit si na dvě hodiny a otestovat LG G3 mohou návštěvníci od 4. července až do 8. července.

K dispozici bude celkem 10 telefonů LG G3, které budou půjčovat speciálně označení promotéři. Zájemci budou o telefon zároveň i soutěžit. Princip soutěže o jeden z deseti nových LG G3 je velmi jednoduchý: stačí natočit ten nejlepší pětivteřinový záběr. Výherce vybere porota a slavnostní vyhlášení proběhne 12. července. Pro další výherce jsou připraveny designové headsety LG. Kromě nového smartphonu za nejlepší záběr mohou amatérští filmaři získat i svých „pět vteřin slávy“ v krátkém filmu, který bude sestaven z příspěvků natočených pomocí G3.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku