Nejlepší dnešní smartphony nenabízejí jen masivní výkon, ale také špičkové fotoaparáty. Čas od času ze zahraničí slyšíme o tom, že nějaký interpret k natočení svého hudebního klipu použil chytrý telefon, a teď se do podobného projektu pustila i slovenská SuperStar Emma Drobná a český rapper Dorian. Společně natočili nový videoklip k singlu Feeling, a to kompletně za pomoci mobilního telefonu.
Profi kameru v tomto případě nahradil jeden z nejlepších fotomobilů na trhu – Samsung Galaxy S21 Ultra. Tématem novému klipu je léto, slunce a zábava. Natáčet se původně mělo na Ibize, nicméně kvůli současné koronavirové epidemii jej tvůrci nakonec nahráli během jednoho dne v pražském studiu. Autorem a producentem klipu je Boris Holečko.
Veškeré záběry v hudebním klipu jsou natočený výhradně na Samsung Galaxy S21 Ultra. Boris Holečko využíval profesionální režim fotoaparátu, který je součástí nativní aplikace a který dovoluje upravovat nejrůznější hodnoty, jako je čas závěrky, rychlost clony, bod ostření, ISO či expozice. Díky tomu máte jako tvůrce obsahu perfektní kontrolu nad pořizovaným záznamem.
Autory původního beatu jsou producenti Jerry Lee a Naume. O mix hudby se postaral Adrián Líška, který se společně s Emmou s Dorianem podílel na tvorbě textu. Celý text vznikl během čtyř společných živých streamů na Instagramu. Šlo tak o velice zajímavý kreativní experiment, jehož výsledek si můžete prohlédnout z přiloženého videa. Nezapomeňte si také přečíst naši podrobnou recenzi Samsungu Galaxy S21 Ultra.