Sledujte nás na YouTube

V dnešním vydání Lidových novin naleznete speciální přílohu „Mobilní technologie“

V dnešním vydání Lidových novin naleznete speciální přílohu „Mobilní technologie„, kterou připravila společnost Mediaplanet. Děkujeme partnerům SmartMania.cz, AndroidForum.cz, SvetAndroida.cz a BooBook.cz. V příloze najdete nejen tipy na zajímavé aplikace, které vám usnadní každodenní život díky vašemu chytrému telefonu (pojištění, zabezpečení nebo zdraví), ale také informace o mobilních nákupech či novinky v oblasti ochrany mobilních technologií nebo světa ovládání tvářecích nástrojů.

Interaktivní verze přílohy

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. GraVeGun (neregistrovaný)

    Ty reklamy se v těch článcích úplně ztrácejí :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *