V ČR se bude prodávat limitovaná edice HTC One se speciálně upraveným krytem

Společnost HTC ve spolupráci s tetovacím studiem Inkoust vytvořili pět unikátních kusů modelu HTC One (recenze), které budou brzy uvolněny do prodeje. Grafický motiv na jejich zadní straně zajímavou streetartovou formou zachycuje veškeré technologické i designové inovace, které HTC v uplynulých měsících ve svých telefonech nabídlo. Hotové výtvory budou týden vystaven v pražské značkové prodejně HTC Na Příkopech a poté uvolněny do prodeje.

 

Studio Lukáše Poláčka, který pravidelně se svými díly vyhrává soutěž Tattoo Convention, připravilo kompletní návrh „tetování“. Pomocí technologie laserového gravírování byla pětice telefonů proměněna v unikátní kusy, které mají na zadní straně pozoruhodnou kresbu a dohromady zapadají do jednotného motivu. Ten vyobrazuje všechny technologické přednosti telefonu HTC One, navíc v pořadí, v jakém jednotlivé barevné varianty přicházely na trh.

 

Pět limitovaných kusů modelu One vytvořených tetovacím studiem Inkoust budou vystaveny v pražské značkové prodejně HTC od 10. března přesně týden. Během něj si zájemci budou moci přímo na místě tyto netradiční kusy předobjednat. Ojedinělý umělecký kousek HTC One pořídíte za 15 999 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. BackPa (neregistrovaný)

  Nelíbí.

 2. orgasmic (neregistrovaný)

  Cena je silena na tak stary model.

  HTC One jsem mel a az na tragicky fotak spokojenost, ale 16tis je vazne mazec :D

 3. ja (neregistrovaný)

  Taky se neplati za telefon, ale design :-) Docela se mi libi

  • orgasmic (neregistrovaný)

   Jelikoz se da sehnat ofiko distribuce kolem 12tis, tak davat 4tis navic za par carek docela mazec, ne? :D

  • standa (neregistrovaný)

   Ne kazdy tak resi penize. Kdyz nechces fadni cernou nebo stribrnou placku, proc si nedoprat.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *