Uživatelská anketa Seznam.cz: Jaké aplikace pro Windows Phone chcete?

Seznam.cz představil v posledních měsících řadu nových mobilních aplikací. Většina z nich je ale určena jen pro operační systémy Android a iOS, avšak nyní mohou lidé hlasovat, jakou další mobilní aplikaci by si přáli pro Windows Phone 8.

Z dosavadních devíti existujících mobilních aplikací od Seznam.cz (zobrazit přehled a odkazy ke stažení) jsou pro operační systém Windows Phone dostupné pouze dvě – Mapy.cz a Novinky.cz. O tom, kterou mobilní aplikaci pro tento operační systém bude vyvíjet jako další, nechává Seznam.cz rozhodnout v hlasovacím dotazníku širokou veřejnost. Majitelé mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone 8 si mohou vybrat mezi aplikacemi Sport.cz, Super.cz, Stream.cz, Pohádky a Firmy.cz. Kromě těchto pěti, které již nyní mohou využívat lidé s Androidem a iOS, navíc přidává Seznam.cz do výběru také dvě mobilní aplikace, které buď neexistují, nebo je nelze aktuálně stáhnout pro žádný operační systém, a to Zboží.cz a TV Program.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. wlkwolf (neregistrovaný)

  hlavně by se mně líbila aplikace seznam mail a to i pro android :)

  aby to fungovalo tak, že po jednom kliknutí uvidím došlé e-maily na seznamu

  • mimonaut (neregistrovaný)

   Když si do WP přidáš seznam a dlazdici dáš na plochu, máš příchozí maily na jedno kliknutí.. V čem je problém? :-)

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  Tak pro mne mají jakousi přidanou hodnotu zboží a firmy, za pár let i pohádky :-)

 3. tom (neregistrovaný)

  Milý Sezname, jaké novinky bychom dle tebe měli chtít? Laskavě dělej stejné aplikace pro WP jako pro Android nebo iOS. Co to je Sezname za aroganci, tvářit se, že budeš podporovat jen některé OS. Stačilo mi už nemožnost zrušit tvůj spamový filtr na mailu. Proto jsem s tebou už skončil před půl rokem a jsem rád, že jsem se k tomu odhodlal.

 4. Pacikx (neregistrovaný)

  Jaká aplikace chceme od Seznamu? Raději žádné…

 5. Royce (neregistrovaný)

  tak sakra udělám všechny a nedělám blbé ankety!!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *