Domů » Články » Užitečná aplikace Wi-Fi For Fun 2

Užitečná aplikace Wi-Fi For Fun 2

WiFiForFun2Pokud je vaše PocketPC vybavené Wi-Fi modulem, jistě uvítáte užitečnou aplikaci Wi-Fi For Fun od společnosti Aspecto Software. Ta totiž umí vyhledat dostupná APčka (Wi-Fi HotSpoty), které zakreslí do ,,radaru,, a vy tak přehledně vidíte kolik se jich ve vašem rozsahu skutečně nalézá. Samozřejmě nechybí získávání podrobnějších informací – síla signálu, WEP, SSID či MAC adresa. Můžete se také přepnout do tzv. agresivního scan módu, který nalezne i hůře dostupné HotSpoty.

Program vyžaduje nainstalovaný .NET Compact Framework 2.0, jistě vás potěší, že je aplikace šířena jako freeware. Podporuje QVGA i VGA displeje a operační systémy Windows Mobile 2003SE/5.0.

Aktuální verzi 2.0 stahujte z naší Download sekce.

Screenshot:
1

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).