Domů » Bleskovky » Už dnes v 16:00: sledujte online premiéru Xiaomi Mi 11 Ultra a Mi Band 6

Už dnes v 16:00: sledujte online premiéru Xiaomi Mi 11 Ultra a Mi Band 6

S tiskovými konferencemi a novými produkty se poslední dobou roztrhl pytel. Nyní je na řadě Xiaomi, které si oproti svým konkurentům chce přisadit hned několika modely, v čele s vlajkovou lodí Mi 11 Ultra. Ta má být vybavena 120× hybridním zoomem, obrovským 50Mpx snímačem Samsung ISOCELL Bright GN2, zadním displejem a 120W nabíjením.

Xiaomi Mi 11 Ultra 6
Xiaomi Mi 11 Ultra se dvěma displeji

Společně s Mi 11 Ultra očekáváme také nástupce populárního fitness náramku Mi Band, tentokrát s číslem 6. V jeho případě očekáváme větší displej a nové funkce, naopak nečekáme větší designovou proměnu, kterou náramek již prodělal u aktuálního modelu Mi Band 5. Doufáme, že na tiskové konferenci určené pro globální trh uvidíme ještě nějaké překvapení.

Xiaomi 2021 New Product Launch

Nepřehlédněte – Xiaomi na příští týden chystá „mega“ tiskovku. Dočkáme se Mi 11 Ultra?

Tiskovou konferenci můžete sledovat online od 16:00. Přímý přenos již aktuálně probíhá, nicméně představované produkty jsou určeny pro čínský trh. Po jejím skončení vám přineseme souhrn toho nejzajímavějšího, co Xiaomi představí.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Pro vás bude asi nějaká speciální tiskovka, protože ta Originální běží už od 13.30!

  2. Podle mě to pohnojili tím, že Mi 11 Pro není pro evropu, protože Ultra bude stát raketu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).