Domů » Bleskovky » Už dnes si můžete předobjednat kryt na Note 10. Vertikální fotoaparáty potvrzeny

Už dnes si můžete předobjednat kryt na Note 10. Vertikální fotoaparáty potvrzeny

Před pár týdny se na internetu objevily rendery zachycující očekávaný Samsung Galaxy Note 10 Pro, z nichž jsme si mohli udělat vcelku přesnou představu, jak bude telefon ve skutečnosti vypadat. Další střípek do skládačky přidal internetový prodejce MobileFun, který na svých webových stránkách začal nabízet kryty na Note 10 i 10 Pro od společnosti Olixar, čímž potvrdil několik spekulovaných designových prvků těchto zařízení.

Galaxy Note 10: vertikální fotoaparát opět potvrzen

U obou modelů tedy skutečně můžeme očekávat vertikální rozestavení zadních fotoaparátů, které se bude nacházet v levé horní části telefonů. Standardní Note 10 nabídne trojici snímačů, zatímco jeho prémiová varianta se bude pyšnit jednou čočkou navíc.

Pouzdra dále potvrzují přítomnost tlačítka pro spuštění a kolébky pro ovládání hlasitosti (o hardwarová tlačítka tak skutečně nepřijdeme), zároveň je patrná absence dedikovaného tlačítka pro vyvolání virtuálního asistenta Bixbyho.

Jak to bude s 3,5mm konektorem na sluchátka?

Předchozí úniky naznačovaly, že jihokorejský výrobce tentokrát upustí od 3,5mm konektoru na sluchátka. Některá pouzdra však na spodní straně vlevo od USB-C portu obsahují malý výřez. Slot na pero S-Pen bývá zpravidla umístěn až úplně v rohu, pořád se však může jednat o otvor pro mikrofon či reproduktor. Na spolehlivé potvrzení absence, či přítomnosti sluchátkového konektoru si tak budeme muset ještě počkat.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

7 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  Čím dál tím víc vidím ze jede vzhled ala Huawei P30 série, a S11 by mohla napodobit Mate sérii.

  • Carda (neregistrovaný)

   Když je Huawei teď chvíli mimo tak tak toho Samsung využívá jelikož kdo se bojí kupovat Huawei tak si koupí Samsung jelikož nabídne stejný vzhled a Samsung vydělá zase rance :D

 2. NOname (neregistrovaný)

  Hoši Hoši Samsung nic nekopíruje to Huhawej

  • Janek (neregistrovaný)

   „Hochu, hochu“, stačí se podívat do minulosti kolik soudních sporů vedl Samsung a Apple kvůli kopírování, a nejsou sami, řada dalších firem zejména z USA se soudí stále dál. To lze pochopit, pokud člověk neni ideologicky zaslepený, jednostrannou politickou propagandou. Od takových raději honem pryč.

 3. Peťa (neregistrovaný)

  Sepište petici, že se vám nelíbí podobnost telefonu o čtyřech hranách, displejem na přední části a fotoaparátem s vertikálním uspořádáním.. Že to není možné takto dělat, aby byl telefon podobný vašemu miláčkovi a vůbec nějaké jiné konkurenci.. Jistě se vaším problémem budou usilovně zabývat a třeba odloží vydání telefonu, kvůli změnám designu na poslední chvíli.. Do toho kluci čiperní! Mimochodem Čína je známá kopírka a kopírují všechno.. Mají úplně jinou mentalitu a vůbec nechápou copy right (info od člověka, co tam žil 7let), nedává jim to smysl, proč by nemohli okopírovat něco, co už někdo vymyslel a naopak u nich to berou jako úspěch a jsou hrdí, když někdo okopíruje jejich produkt. Pro ně to znamená, že je jejich produkt dobrý, když ho někdo okopíruje..

  • Peťa (neregistrovaný)

   Tak nebrečte už furt.. Kopíruje a inspiruje se všude. Buďte rádi, že je z čeho vybírat a že to žene výrobce dopředu a k vlastním řešením..

 4. Ondra (neregistrovaný)

  Hmm, vypadá to jako ten odpad od Huawei. Achjo, tohle se Samsungu nepovedlo.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *