Domů » Bleskovky » Nová ochranná známka Samsungu naznačuje příchod telefonů bez tlačítek

Nová ochranná známka Samsungu naznačuje příchod telefonů bez tlačítek

Doufáme, že trh s chytrými telefony bude i nadále poháněný inovacemi, které bude podněcovat tvrdá konkurence mezi výrobci. Stále častěji se například setkáváme se smartphony s prakticky neexistujícími rámečky a bez rušivých výřezů v displejích. Nová ochranná známka jihokorejského Samsungu naznačuje, kam by chytré telefony mohly vydat v budoucnosti.

samsung digital bezel trademark

Ochranná známka z minulého týdne, zaregistrovaná Samsungem v Jižní Koreji, se zmiňuje o jakémsi „digitálním rámečku“. Co přesně se pod zmíněným označením ukrývá, není v současnosti jasné. Pravděpodobně však máme tu čest s inovativním designem bez jediného hardwarového tlačítka.


Galaxy Note 10 bez hardwarových tlačítek?

Podle dřívějších spekulací jihokorejský výrobce testoval design bez tlačítek na nadcházejícím telefonu Galaxy Note 10. Plány se však s největší pravděpodobností změnily, budeme-li vycházet z aktuálních renderů. Nadcházející vlajková loď se tak hardwarových tlačítek ještě úplně nezbaví. Přesto se však zdá, že Samsung na telefonu bez tlačítek usilovně pracuje.


Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lynx
Uživatel
Lynx

Hmmm….kopírují HTC U12+

Peťa
Anonym
Peťa

A nepředpokládám, že by ti to vadilo..

Dealler
Uživatel
Dealler

Jo no, HTC je totiž lukrativní značka, kterou chce každej okopírovat :-D :-D

LordKaspr
Uživatel
LordKaspr

Kurna, ja mam telefon bez tlacitek uz 2 roky

uni
Uživatel
uni

Jaký?