K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Nová ochranná známka Samsungu naznačuje příchod telefonů bez tlačítek

Nová ochranná známka Samsungu naznačuje příchod telefonů bez tlačítek

Doufáme, že trh s chytrými telefony bude i nadále poháněný inovacemi, které bude podněcovat tvrdá konkurence mezi výrobci. Stále častěji se například setkáváme se smartphony s prakticky neexistujícími rámečky a bez rušivých výřezů v displejích. Nová ochranná známka jihokorejského Samsungu naznačuje, kam by chytré telefony mohly vydat v budoucnosti.

samsung digital bezel trademark

Ochranná známka z minulého týdne, zaregistrovaná Samsungem v Jižní Koreji, se zmiňuje o jakémsi „digitálním rámečku“. Co přesně se pod zmíněným označením ukrývá, není v současnosti jasné. Pravděpodobně však máme tu čest s inovativním designem bez jediného hardwarového tlačítka.

Galaxy Note 10 bez hardwarových tlačítek?

Podle dřívějších spekulací jihokorejský výrobce testoval design bez tlačítek na nadcházejícím telefonu Galaxy Note 10. Plány se však s největší pravděpodobností změnily, budeme-li vycházet z aktuálních renderů. Nadcházející vlajková loď se tak hardwarových tlačítek ještě úplně nezbaví. Přesto se však zdá, že Samsung na telefonu bez tlačítek usilovně pracuje.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

5 komentářů

  1. Hmmm….kopírují HTC U12+

  2. Vojtech (neregistrovaný)

    Kurna, ja mam telefon bez tlacitek uz 2 roky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *