Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 10: známe datum představení

Samsung Galaxy Note 10: známe datum představení

I o letošních letních prázdninách bude představen nový smartphone z řady Galaxy Note. Dříve je Samsung uváděl na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně, v posledních letech však postupně posouvá premiéru k začátku srpna. Letošní Galaxy Note 10 bude oficiálně představen už 7. srpna. Představení se má odehrát na samostatném Unpacked Eventu v New Yorku, konkrétně v brooklynském Barclays centru.

Note10 pozvanka

První reálné fotografie Samsungu Galaxy Note 10. Oficiální premiéry se dočkáme 7. srpna
První reálné fotografie Samsungu Galaxy Note 10. Oficiální premiéry se dočkáme 7. srpna

Galaxy Note 10 prý letos nebude pouze jeden model, ale rovnou čtyři – základní Note 10 s 6,28″ displejem, větší a vybavenější Note 10 s 6,75″ displejem, a poté 5G varianty obou modelů. O pohon telefonů se postarají čipsety Samsung Exynos 9825 nebo Qualcomm Snapdragon 855 (podle trhu), očekávat lze několik paměťových variant, čtečku otisků prstů v displeji a minimálně tři čočky fotoaparátu na zadní straně. Galaxy Note 10 má být také bohužel prvním vlajkovým Samsungem, který přijde o tradiční sluchátkový jack.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *