Domů » Bleskovky » Už dnes si můžete předobjednat kryt na Note 10. Vertikální fotoaparáty potvrzeny

Už dnes si můžete předobjednat kryt na Note 10. Vertikální fotoaparáty potvrzeny

Před pár týdny se na internetu objevily rendery zachycující očekávaný Samsung Galaxy Note 10 Pro, z nichž jsme si mohli udělat vcelku přesnou představu, jak bude telefon ve skutečnosti vypadat. Další střípek do skládačky přidal internetový prodejce MobileFun, který na svých webových stránkách začal nabízet kryty na Note 10 i 10 Pro od společnosti Olixar, čímž potvrdil několik spekulovaných designových prvků těchto zařízení.

Galaxy Note 10: vertikální fotoaparát opět potvrzen

U obou modelů tedy skutečně můžeme očekávat vertikální rozestavení zadních fotoaparátů, které se bude nacházet v levé horní části telefonů. Standardní Note 10 nabídne trojici snímačů, zatímco jeho prémiová varianta se bude pyšnit jednou čočkou navíc.

Pouzdra dále potvrzují přítomnost tlačítka pro spuštění a kolébky pro ovládání hlasitosti (o hardwarová tlačítka tak skutečně nepřijdeme), zároveň je patrná absence dedikovaného tlačítka pro vyvolání virtuálního asistenta Bixbyho.

Jak to bude s 3,5mm konektorem na sluchátka?

Předchozí úniky naznačovaly, že jihokorejský výrobce tentokrát upustí od 3,5mm konektoru na sluchátka. Některá pouzdra však na spodní straně vlevo od USB-C portu obsahují malý výřez. Slot na pero S-Pen bývá zpravidla umístěn až úplně v rohu, pořád se však může jednat o otvor pro mikrofon či reproduktor. Na spolehlivé potvrzení absence, či přítomnosti sluchátkového konektoru si tak budeme muset ještě počkat.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments