Domů » Bleskovky » Unikly první živé snímky tajemného Xiaomi. Jde o chystaný Redmi Note 4X?

Unikly první živé snímky tajemného Xiaomi. Jde o chystaný Redmi Note 4X?

Na čínské sociální síti Weibo se objevily dvě nové fotografie dosud nepředstaveného smartphonu ze stáje Xiaomi. Podle anonymního zdroje jde o chystaný model Redmi Note 4X, jehož premiéra je údajně naplánována na první kvartál letošního roku. Nejzajímavějším faktem na uniklých snímcích je konstrukce a rozložení několika prvků. To se totiž v několika bodech rozchází s produktovými náčrtky z čínské certifikační agentury TENAA.

snimek-obrazovky-2017-01-09-v-17-34-10

Při porovnání obrázků není těžké odhalit, že čtečka otisků se přestěhovala ze zadní strany do nově přidaného domovského tlačítka pod displejem. Pokud budeme vycházet z předpokladů, že zachycené zařízení je skutečně Xiaomi Redmi Note 4X, lze očekávat poměrně zajímavý mix hardwarové výbavy.

snimek-obrazovky-2017-01-09-v-17-34-28

Mozkem zařízení se stane Snapdragon 653, který doplní 4GB operační paměť. Pro data a aplikace bude k dispozici interní úložiště s kapacitou 32 GB či 64 GB. Doposud známé parametry uzavírá 13Mpx fotoaparát a 4100mAh akumulátor. Za naprostou jistotu lze považovat celokovovou konstrukci a 5,5” displej s Full HD rozlišením.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 4X můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).