TOPlist

Unikly oficiální snímky Motoroly Razr 40 Ultra. Nabídne tři barevné varianty

motorola razr 40 ultra ev 12
  • Nová Motorola Razr 40 Ultra se objevila na oficiálních snímcích 
  • Překvapí velkým vnějším displejem i barevnými variantami 
  • Oficiální představení má přijít během pár týdnů 

Motorole se v poslední době nedaří držet informace a po zveřejněných snímcích skládacího modelu Razr 40 se dostáváme i k obrázkům výkonnějšího varianty Razr 40 Ultra. Potvrzuje se již zmíněné označení modelu i několik barevných variant.

Na obrázcích nás rozhodně nejvíce zaujme vnější displej, který i po složení telefonu vypadá rozměrně a přesahuje dokonce i čočky fotoaparátu nebo blesk. Z hlediska barevných variant bude klasická černá doplněna také decentní šedou a výstřední červenou.

Podle neoficiálních informací bychom se měli těšit na čipset Snapdragon 8+ Gen 1 s 12GB RAM a 512GB vnitřní pamětí. Displej má disponovat rozlišením 1 080 × 2 640 pixelů i vysokou obnovovací frekvencí 120 Hz nebo 144 Hz. I vnější obrazovka se pochlubí poměrně jemným rozlišením 1 056 × 1 066 pixelů. Baterie nabídne kapacitu 3 640 mAh a zvládne nabíjení o výkonu 33 W.

Zbývá zmínit ještě fotografickou výbavu v podobě senzoru Sony IMX563 s rozlišením 12 Mpx sloužící hlavní kamera a širokoúhlý snímač SK Hynix Hi1336 s rozlišením 13 Mpx. Nechybí ani 32Mpx selfie objektiv OmniVision OV32B40. Z hlediska softwaru se dočkáme Androidu 13. Oficiální představení by mělo přijít během několika málo týdnů.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Adam Bělunek
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku