Domů » Bleskovky » Uniklé video ukazuje prototyp Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerkou pod displejem

Uniklé video ukazuje prototyp Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerkou pod displejem

Patrně nikoho již dnes nepřekvapí, že v Xiaomi usilovně pracují technologii, který umožní implementovat selfie kamerku pod displej telefonu. Šéf čínské společnosti Lei Jun se ostatně před nedávnem podělil s fanoušky o video, které zachycuje v akci již třetí generaci očekávané technologie. Nyní se na internetu objevilo další video, které ukazuje fotoaparát pod obrazovkou v telefonu Mi 10 Ultra.

xiaomi mi 10 ultra selfie under display

Jeden z prototypů

Ukázka se objevila na čínské sociální síti Weibo. Model Mi 10 Ultra opatřený selfie kamerkou pod displejem je v ní srovnáván s několika dalšími telefony čínského výrobce. Mi 10 Ultra přitom vstoupil do prodeje teprve nedávno a kameru pod displejem pochopitelně nenabídl. Patrně se tak jedná o jeden z raných prototypů, na jehož masovou produkci nakonec nedošlo.

Podle zákulisních informací bychom se však verze Mi 10 Ultra s kamerou pod displejem mohli dočkat ještě letos, a to někdy v průběhu října či listopadu. Jiná spekulace zase hovoří o tom, že dojde pouze k představení (podobně jako v případě loňského modelu Mi Mix) se zahájením výroby až v následujícím roce.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).