Domů » Bleskovky » Unikla aktualizace na Android 4.3 pro modely Xperia Z a Xperia ZL

Unikla aktualizace na Android 4.3 pro modely Xperia Z a Xperia ZL

Sony již dříve oznámilo, že plánuje vydat aktualizaci na Android 4.3 pro řadu zařízení, včetně Xperie Z a Xperie ZL. Aktualizace byla plánována na prosinec tohoto roku, oficiálně zatím není dostupná, ale jednomu z vývojářů působícím v komunitě okolo fóra XDA-Developers, se podařilo získat Android 4.3 pro Xperii Z a Xperii ZL. Podle prvních informací aktualizace obsahuje řadu zlepšení. Prvním viditelným je zvýšen rychlosti celého zařízení.

 

Další změny se týkají uživatelského rozhraní, klávesnice optimalizované pro užívání jednou rukou a nové aplikace fotoaparátu, kterou známe z Xperie Z1. V uživatelském rozhraní přibylo několik nových témat a dočkali jsme se výrazné optimalizace systému. Aplikace od Sony se rovněž dočkaly updatu a rozšíření funkcí.

V systémů se stále nachází několik chyb a je docela možné, že se nejedná o finální firmware. Pokud se nemůžete dočkat vydání Androidu 4.3 pro vaší Xperii, můžete zamířit na stránky XDA-Developers, kde najdete vše potřebné. Mějte ale na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí.

David Podzimek

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments