Domů » Bleskovky » Ulefone T2: levný smartphone se slušnou výbavou

Ulefone T2: levný smartphone se slušnou výbavou

Čínský výrobce Ulefone, který je známý především díky odolným smartphonům, v březnu představí nový model T2, který bude cílit především na běžné uživatele, kteří chtějí telefon s dobrou hardwarovou výbavou, nejnovějším Androidem a přijatelnou cenou.

Ulefone T2
Ulefone T2

Ulefone T2 nabídne 6,7palcový displej od Sharpu s poměrem stran 19:9 (rozlišení zatím neznáme, ale zřejmě se dočkáme Full HD+), výkonný čip Helio P60, 8 GB RAM a 128GB interní úložiště. Pro focení má být k dispozici duální fotoaparát 21 + 13 Mpx, pro focení autoportrétů poslouží přední 16Mpx kamerka.

Slušná má být kapacita vestavěné baterie – spekuluje se o hodnotě 4200 mAh. Dobíjet budete moci jak rychle přes kabel (USB-C, 9V/2A), tak také bezdrátově. Chybět nemá ani kompletní podpora LTE sítí, NFC, GPS či duální Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac. U čínských telefonů nebývá zvykem, že přicházejí na trh s nejnovější verzí Androidu, nicméně v případě Ulefone T2 to neplatí – do prodeje má novinka jít už s Androidem 9.0 Pie.

Ulefone aktuálně nabízí ve slevě odolný smartphone Armor 6, který pořídíte za 359,99 USD (8 200 Kč).

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).