Domů » Bleskovky » Účty různých bank pod jednou střechou. Aplikace Monety se naučila multibanking

Účty různých bank pod jednou střechou. Aplikace Monety se naučila multibanking

Zjistit zůstatek na svém běžném účtu vedeném u AirBank, České spořitelny nebo ČSOB mohou nově klienti MONETA Money Bank. Takzvaný multibanking jim přinesla nová aktualizace mobilního bankovnictví Smart Banka.

Multibanking je aktuálně dostupný jen pro majitele chytrých telefonů s operačním systémem Android, přístroje značky Apple přijdou na řadu později. V další fázi vývoje by se také měla rozšířit podpora na více bank.

MONETA Smart Banka
Cena: zdarma

Nová verze aplikace Monety přináší i další inovace. Mezi ně patří možnost sjednat si kreditní kartu a již následující den ji používat v rámci Google Pay. Novinkou je také možnost nastavit push notifikace pro příchozí či odchozí platby a na jedno kliknutí si lze nyní také stáhnout výpis ve formátu PDF.

Další novinka je pak estetická a potěší především uživatele telefonů s OLED displejem. V menu lze totiž aktivovat nový vzhled, který využívá kombinace černé a zlaté barvy.

Moneta chce posílit svou pozici na trhu a proto své služby propaguje i finančně. Každý, kdo si převede stávající účet do Monety a z mobilní aplikace si zřídí běžný účet, získá odměnu 1 500 Kč. Osoba, která takového klienta doporučila, získá odměnu 100 Kč.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).