Ubisoft neuhlídal mobilní Assassin’s Creed. Podívejte se na dechberoucí záběry z hraní

assassins creed codename jade beta leak
  • Uniklé záběry z Assassin’s Creed Jade kolují internetem
  • Ubisoft je sice nechává blokovat, ale některé jsou stále dostupné
  • Nahlédnout můžeme na systém plížení ve starověké Číně

Když se řekne mobilní hra, mnohým z nás se vybaví především ležérní hříčky či porty osvědčených klasik. To bohužel platí i pro velké herní značky. Ty se na smartphonech často prezentují v podobě výrazně zjednodušených titulů, které cílí spíše na příležitostné hráče. Ubisoft ovšem tento trend již nechce následovat a už nějaký ten pátek připravuje mobilní Assassin’s Creed s podtitulem Jade.

AC Jade Beta: Infiltration Gameplay

Jak prozrazuje název, hra se má odehrávat ve starověké Číně a prozatím je ve fázi betatestování. Bohužel pro Ubisoft na veřejnost unikly záběry z hraní, které však vypadají velmi nadějně. Troufnu si říci, že pokud by nebylo na obrazovce viditelné ovládací rozhraní pro chytré telefony, ani byste nepostřehli, že se nejedná o plnohodnotný díl série.assassins creed 1Nepřehlédněte

Je libo Bagdád, nebo Japonsko? Série Assassin’s Creed dostane několik nových titulů

Zasazení do Číny dává z byznysového hlediska poměrně velký smysl, neboť hraní na telefonech je v říši středu velmi rozšířené a tituly s tematikou jejich slavné historie zkrátka táhnou. Pro evropského a amerického hráče má pak starověká Čína exotický nádech, který sérii primárně zasazené do Evropy, Blízkého východu a Severní Ameriky výrazně chybí.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku