Domů » Bleskovky » Tvůrce Twitter klienta Falcon Pro vypustil novou aplikaci Flyne: Chlubí se offline čtením dat

Tvůrce Twitter klienta Falcon Pro vypustil novou aplikaci Flyne: Chlubí se offline čtením dat

Falcon Pro patřil mezi populární Twitter klienty pro Android a přinášel širokou nabídku funkcí v povedeném uživatelském rozhraní. Aplikace však dosáhl limitu sto tisíc tokenů a byla odstraněna z obchodu Google Play. Její autor ji udělal volně dostupnou, ale vývoj značně zpomalil a nové verze obsahovaly řady chyb.

 

Vývojář Falconu Pro Joaquim Verges je ale zpět s novou aplikací, která se jmenuje Flyne a má sloužit jako offline čtečka, která synchronizuje obsah s Feedly a Twitterem. Poskytuje jednoduchou a rychlou cestu ke čtení posledních novinek. Klíčovou funkcí aplikace je automatické načítání článků z Twitteru pro čtení offline. To jistě ocení uživatelé bojující s FUP limitem nebo ti, jež pravidelně jezdí pražským metrem. Obsah je prezentován v uživatelském rozhraní ve stylu magazínu, které připomíná populární aplikaci Flipboard.

-

Na první dojem Flyne působí jako dobře optimalizovaný, uživatelské rozhraní je pěkné a intuitivní. Aplikace je dostupná ke stažení bezplatně, ale pro její optimální využití je potřeba utratit 20 korun za přidání účtu Feedly a 38 korun za podporu Twitter účtu. Verze zdarma tak slouží hlavně pro vyzkoušení.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).