Domů » Bleskovky » Trio novinek od Sony u Vodafone: Xperia Z3 Compact, Xperia E3 a Xperia M2 Aqua

Trio novinek od Sony u Vodafone: Xperia Z3 Compact, Xperia E3 a Xperia M2 Aqua

Společnost Vodafone od 1. října nabídne svým zákazníkům nové telefony Sony, které si odbyly premiéru na letošním veletrhu IFA. V nabídce operátora se exkluzivně objeví voděodolná Sony Xperia M2 Aqua, dále pak Sony Xperia E3 s podporou LTE v měděné barvě. Trojici doplní menší varianta vlajkové lodi Sony Xperia Z3 Compact. V rámci říjnové výhodné nabídky si zákazníci Vodafonu budou moci pořídit jakýkoli z nich v balíčku s tarifem již od 1 Kč.

Exkluzivně pouze u Vodafone bude zákazníkům k dispozici model Sony Xperia M2 Aqua. Ten zaujme především svou odolností s certifikací IP68/65, 8Mpx fotoaparátem se snímačem Exmor RS nebo 4,8palcovým displejem s qHD rozlišením. Ve výbavě dále najdeme procesor Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz pro každé ze čtyř jader, 1 GB RAM a 8 GB vnitřního úložiště, které lze rozšířit paměťovou kartou.

  
Sony Xperia M2 Aqua

Konektivitu telefonu zajišťuje Wi-Fi 802.11a/b/g/n, Bluetooth ve verzi 4.0, LTE a potěší i přítomnost NFC čipu. Telefon váží 149 gramů, v jeho útrobách se ukrývá baterie o kapacitě 2 300 mAh. Na rozdíl od svého neodolného předchůdce přichází Xperia M2 Aqua již s předinstalovaným Androidem 4.4. 


Sony Xperia Z3 Compact již pro vás v redakci testujeme

Nově si také mohou zákazníci pořídit Sony Xperia E3 (preview), kterou Vodafone nabídne v barevné variantě Copper. Telefon disponuje 4,5palcovým displejem nebo fotoaparátem s pěti megapixely. Třetí novinkou bude Xperia Z3 Compact, která nabízí výhody vlajkového modelu, ale v menším formátu a stále s výbornou hardwarovou výbavou (více informací).

  
Sony Xperia E3

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Na ten M2 Aqua jsem moc zvědavý – říkal jsem si, když se blíží ty Vánoce…:) Sice – jak jsem myslím už říkal – mně budou chybět dlaždice, navigace, office a plynulost WP, ale office už na androidu jsou, here navigace bude následovat, s plynulostí – no uvidíme, jak moc „špatné“ to bude, a holt jen ty dlaždice budu muset zkousnout. Asi ale zřejmě budou i ve volném prodeji, nejen u Vodafonu, ne?

  2. sacke (neregistrovaný)

    Nevíte někdo v kolik to bude hodin? Jestli po 12 dnes, nebo až ráno?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).