Na trh zamíří Cat S31: telefon, který můžete hodit na beton i do vody

Výrobce odolných zařízení Cat na berlínském veletrhu IFA 2017 představil nový smartphone Cat S31 vybavený funkcemi pro outdoorové sporty a drsné pracovní podmínky. Právě zvýšená odolnost, 4,7″ HD a 4000mAh baterie by z něj měla učinit spolehlivého partnera do přírody i náročných provozů. Poháněn je čtyřjádrovým procesorem od Qualcommu, kterému asistují 2 GB RAM. Pro uživatelská data je určeno 16GB vnitřní úložiště a slot na micro SD karty.

Telefon splňuje certifikaci IP68, takže ho nezaskočí ani prach či voda. Výrobce se chlubí také splněním vojenské specifikace MIL SPEC 810G. Stejně jako ostatní telefony Cat pak vydrží i tento model opakované pády na beton z výšky 1,8 m a dle výrobce nebude mít problém ani s teplotními šoky.

Pro focení pak novinka nabídne 8Mpx zadní fotoaparát a přední 2Mpx webkameru. Výrobce počítá i s krizovými situacemi, takže na tělo přístroje umístil SOS tlačítko.

Cat® S31 Smartphone - #BeUnstoppable | Cat® Phones

Cat S31 se začne na tuzemském trhu prodávat koncem října za cenu 8 599 Kč.

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Kapitoly článku