Domů » Bleskovky » Třetí generace Apple AirPods klepe na dveře: kdy se dočkáme představení?

Třetí generace Apple AirPods klepe na dveře: kdy se dočkáme představení?

Na své první tiskové konferenci v letošním roce představil Apple nové iPady Pro, barevné iMacy a lokalizační štítek AirTag. Podle původních spekulací mělo být součástí konference také představení nových sluchátek Apple AirPods, nicméně na ně nepřišla řada. Nové odhady nicméně hovoří o velmi brzkém termínu, ve kterém se nám nové AirPody ukáží v celé své kráse.

General Music and AirPod 3 Feature
Dočkáme se představení už příští týden?

YouTuber Luke Miani přišel s exkluzivní zprávou pro web AppleTrack, že představení nových AirPodů proběhne už za pár dní, konkrétně v úterý 18. května. Třetí generace Apple AirPods by přitom neměla přijít s velkou parádou, ale pouze v doprovodu krátké tiskové zprávy a aktualizace obchodu. Kromě nových sluchátek se máme dočkat také vyšší kvality streamované hudby v rámci nového stupně předplatného Apple Music s přídomkem HiFi.

apple airpods
Společně se sluchátky má přijít také Apple Music HiFi

Nebylo by to poprvé, kdy by Apple oznámil nový produkt bez fanfár a pompézní tiskové konference. Například současný model sluchátek AirPods Pro byl představen právě touto cestou, tedy jen zveřejněním tiskové zprávy. Jestli Apple příští týden v úterý nová sluchátka skutečně představí, se teprve ukáže.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).