Takto mají vypadat AirPods 3. S kratšími nožičkami a prostorovým zvukem

AirPods Pro 05

Apple chystá na příští měsíc premiéru prvních letošních produktů. Prozatím se zdá, že se dočkáme nového iPadu Pro, lokalizačního přívěšku AirTag a také nových sluchátek AirPods 3. Poslední jmenovaný produkt se v minulých dnech objevil na prvních obrázcích, takže si můžeme udělat představu o tom, jak budou nová jablečná sluchátka vypadat.

airpods 3 3

Skoro jako AirPods Pro

Potvrzují se předchozí spekulace, že třetí generace AirPods bude vypadat jinak než první dvě; design připomíná spíše dražší AirPods Pro. Sluchátka dostanou vyměnitelné náušníky a kratší nožičky, skrze které se budou ovládat. Podobnost s AirPods Pro bude mít také nabíjecí krabička, která bude širší a nižší.

AirPods 3 nedostanou funkci aktivního potlačení okolního hluku, ta zůstane i nadále dostupná pouze dražším jablečným sluchátkům. Údajně se však můžeme těšit na podporu prostorového zvuku.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku