Domů » Bleskovky » Takto mají vypadat AirPods 3. S kratšími nožičkami a prostorovým zvukem

Takto mají vypadat AirPods 3. S kratšími nožičkami a prostorovým zvukem

Apple chystá na příští měsíc premiéru prvních letošních produktů. Prozatím se zdá, že se dočkáme nového iPadu Pro, lokalizačního přívěšku AirTag a také nových sluchátek AirPods 3. Poslední jmenovaný produkt se v minulých dnech objevil na prvních obrázcích, takže si můžeme udělat představu o tom, jak budou nová jablečná sluchátka vypadat.

airpods 3 3

Skoro jako AirPods Pro

Potvrzují se předchozí spekulace, že třetí generace AirPods bude vypadat jinak než první dvě; design připomíná spíše dražší AirPods Pro. Sluchátka dostanou vyměnitelné náušníky a kratší nožičky, skrze které se budou ovládat. Podobnost s AirPods Pro bude mít také nabíjecí krabička, která bude širší a nižší.

AirPods 3 nedostanou funkci aktivního potlačení okolního hluku, ta zůstane i nadále dostupná pouze dražším jablečným sluchátkům. Údajně se však můžeme těšit na podporu prostorového zvuku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Design ála nemocnice, ale pro pacoše ve špitále asi dobrý.

  2. Lež má krátké nožičky :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).