Domů » Články » TOP 4 mobilní telefony pro seniory a důchodce

TOP 4 mobilní telefony pro seniory a důchodce

Moderní technologie se posouvají dopředu rychlostí blesku. Většina z nás si bez nich nedovede svůj život představit, ale pro někoho mohou být novinky nepřekonatelnou překážkou. Proto se dnes společně s internetovým obchodem Huramobil.cz podíváme na 4 telefony pro seniory a důchodce, se kterými určitě potěšíte nejen naše nejstarší.

Mobilní telefony pro seniory jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly všem specifickým potřebám seniorů a důchodců. Proto nesmí mobilům chybět důležité vlastnosti, které jsou pro tyto mobily charakteristické. První vlastností jsou velká tlačítka, která jsou díky své velikosti jednoduše rozpoznatelná. Majitel tak může se svým telefonem bez problému manipulovat. Dalším důležitým znakem je tlačítko SOS, které po stisknutí rychle zavolá pomoc. Poslední a velmi důležitou vlastností je jednoduché ovládání doplněné o přehledné menu. Všechny tyto telefony těmito vlastnostmi disponují, proto také patří mezi nejoblíbenější zařízení.

EVOLVEO EasyPhone EP-500: Spolehlivý a elegantní společník

Když se řekne EVOLVEO většina z nás si vybaví odolné telefony, které jen tak něco nezastaví. Nově se ale tato česká značka zaměřuje také na telefony pro seniory. Jak už název EasyPhone napovídá, tyto mobily jsou opravdu jednoduché a splní veškeré potřeby seniorů, ať už velké nebo malé.

evolveo-ep-500

EasyPhone EP-500 na první pohled zaujme elegantně řešenou konstrukcí a samozřejmě velkými od sebe oddělenými tlačítky, které tak umožňují rychlé a jednoduché psaní bez překliků. Veškeré ovládání se odehrává na barevném displeji, kde jsou skvěle viditelné všechny texty, to díky velkým a přehledným písmenům. Důchodce určitě potěší přehledné a jednoduché české menu. Další nepostradatelnou součástí tohoto mobilu je nabíjecí stojánek, do kterého stačí jen telefon postavit a už se nabíjí. Odpadají tak veškeré starosti s kabely a jejich neustálým ztrácením. Telefonu nechybí baterie s pohotovostní dobou až 300 hodin (1000mAh), tlačítko SOS, pohotová svítilna, kalkulačka, budík nebo praktické zavěšení na poutko.

Aligator A680 Senior Red: Skvělá volba pro začátečníky

Aligator telefony jsou nejznámější značka na našem trhu, která prodává zařízení pro seniory. Jejich telefony se mohou chlubit kvalitním zpracováním, nízkou cenou a vždy skvělými funkcemi, které ocení nejen důchodci a senioři.

aligator-a680

Aligator A680 Senior je velmi oblíbený model, který na první pohled vyniká skvělým ergonomickým tvarem a zároveň elegantní konstrukcí. Ovládání telefonu bylo maximálně zjednodušeno. Prioritou tak zůstalo jednoduché ovládání, velká tlačítka a přehledné menu. Díky těmto vlastnostem není potřeba se u telefonu nic nového učit. Je tak vhodnou volbou i pro začátečníky. Telefonu samozřejmě nechybí životně důležité SOS tlačítko, který při stisknutí zobrazí polohu telefonu všem navoleným kontaktům. Je to skvělá pomůcka pokud se majitel telefonu ztratí nebo potřebuje pomoc. Další nepostradatelnou součástí je nabíjecí stojánek, který zajistí jednoduché nabíjení kdykoliv. Nemusíte se bát, že by se mobil rychle vybíjel. Tento model vydrží až 15 dní (900mAh).

Aligator A880 GPS Senior Black: TOP model s fotoaparátem

Dalším zástupcem mezi telefony pro seniory je nejnovější model Aligator A880 GPS Senior. Tento velice povedený kousek je vhodnou volbou hlavně pro jeho snadné a intuitivní ovládání, které doplňují přehledná tlačítka a velký 2,3” barevný displej. Na tom si tak bez problému majitel prohlédne vše, co ho zajímá. Pro bezpečnost je tu opět inteligentní SOS Locator a GPS, díky kterému můžete v případě nouze vyhledat seniora na dálku a poskytnou mu rychlou pomoc. Senioři určitě ocení 2MPx fotoaparát, se kterým mohou vyfotit každý okamžik. Další skvělou funkcí je pojistka proti vypnutí, která zabrání vypnutí zařízení např. v kabelce nebo při nechtěném stisknutí vyp./zap. tlačítka. Samozřejmě nechybí baterie s extra výdrží (1000mAh) a nabíjecí stojánek.

aligator-a880

Aligator A320 Senior Grey/Black: Mobil se štíhlou a lehkou konstrukcí

Posledním modelem je mobilní telefon Aligator A320 Senior, který je oblíbený pro svou štíhlou a velice lehkou konstrukci. Majitelé tak ocení pohodlné uchopení zařízení a jeho snadné používání, a to i v případě snížené pohyblivosti prstů. Samozřejmostí jsou velká tlačítka, velký přehledný displej, a také SOS tlačítko. To po stisknutí zavolá o pomoc. Další nepostradatelnou součástí je fotoaparát s rozlišením 1,3MPx, svítilna, FM rádio, očko na umístění šňůrky a nabíjecí stojánek.

aligator-a320

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka.

logo_huramobil

Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.