Tony Hawk\’s PRO Skater 2: Konečně i pro PPC bez grafického akcelerátoru

Tony Hawk's Pro Skater 2Nejedno hráčské srdce teď zaplesá radostí! Skvělá sportovní hra s nadupanou grafikou Tony Hawk's Pro Skater 2 je konečně dostupná i pro PocketPC zařízení bez grafického akcelerátoru. Dávno tomu jest, co byla světu představena původní verze THPS2, která ale bohužel fungovala jen na zařízeních s vlastním grafickým čipem (Dell Axim X50v/X51v) a tak si ji spousta lidí zahrát nemohla.

Pokud si ale Tonyho Hawka budete chtít zahrát opravdu plynule, budete potřebovat minimálně procesor s taktem 500Mhz, 128MB volného místa na paměťové kartě a 28MB volné operační paměti. Požadavky jsou tedy celkem vysoké, ale není se čemu divit, jelikož hra vypadá opravdu skvěle a tvůrci hry skutečně připravili titul s doposud nejlepší 3D grafikou, jaká kdy na PocketPC existovala. Hra podporuje jak Windows Mobile 2003/SE, tak i 5.0.

Demoverzi hry pro nás bohužel výrobce nepřipravil a tak si ji nemůžete nikterak vyzkoušet. Plná verze hry stojí bezmála 30$, což není zrovna malá částka.

Další informace naleznete na oficiálních stránkách hry.

Screenshoty ze hry:
1

2

3

Zdroj: PocketPCthoughts

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku