To je „fičák“: 100 000 kusů Xiaomi Mi3 vyprodáno za necelých pět minut

Čínský výrobce Xiaomi uvolnil 5. listopadu do prodeje 100 000 kusů svého špičkového smartphonu Mi3 skrz svůj e-shop. Na Mi3 mnozí zájemci čekají takřka jako na smilování boží, takže není divu, že byly telefony vyprodány rychle, velmi rychle. Dokonce za 4 minuty a 42 vteřin, což je zcela neuvěřitelné.

Zároveň s Mi3 šly do prodeje i hůře vybavený smartphone Hongmi (vyprodán za 4 minuty a 5 vteřin), chytrá televize MiTV (vyprodána dokonce za 3 minuty a 58 vteřin) a další produkty, včetně staršího smartphonu Mi2S. Komplet vše bylo vyprodáno. Smartphone Hongmi a televize MiTV byly také v počtu po sto tisících kusech.

Čínský výrobce tak slaví nemalý úspěch a takto rychlými prodeji se samozřejmě může chlubit. Uvidíme, kdy půjde do prodeje další várka produktů, jak rychle se prodá, ale hlavně, kdy se Mi3 konečně dostane k nám. Ani my se ho nemůžeme dočkat.

Autor článku
Marek Hajn
Nadšenec a občas early adopter. Recenzent praktik a analytik teoretik. Současné „everything Apple“ nebylo vždy, nemusí být navždy a neznamená, že ostatním platformám jsou dveře zavřené. Naopak. Je potřeba si hrát a zkoušet novinky.

Kapitoly článku