Domů » Bleskovky » To je „fičák“: 100 000 kusů Xiaomi Mi3 vyprodáno za necelých pět minut

To je „fičák“: 100 000 kusů Xiaomi Mi3 vyprodáno za necelých pět minut

Čínský výrobce Xiaomi uvolnil 5. listopadu do prodeje 100 000 kusů svého špičkového smartphonu Mi3 skrz svůj e-shop. Na Mi3 mnozí zájemci čekají takřka jako na smilování boží, takže není divu, že byly telefony vyprodány rychle, velmi rychle. Dokonce za 4 minuty a 42 vteřin, což je zcela neuvěřitelné.

Zároveň s Mi3 šly do prodeje i hůře vybavený smartphone Hongmi (vyprodán za 4 minuty a 5 vteřin), chytrá televize MiTV (vyprodána dokonce za 3 minuty a 58 vteřin) a další produkty, včetně staršího smartphonu Mi2S. Komplet vše bylo vyprodáno. Smartphone Hongmi a televize MiTV byly také v počtu po sto tisících kusech.

Čínský výrobce tak slaví nemalý úspěch a takto rychlými prodeji se samozřejmě může chlubit. Uvidíme, kdy půjde do prodeje další várka produktů, jak rychle se prodá, ale hlavně, kdy se Mi3 konečně dostane k nám. Ani my se ho nemůžeme dočkat.

Marek Hajn

27 komentářů

 1. Borec (neregistrovaný)

  Dokud nebudou prodávat přímo v ČR tak mě to nezajímá.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  Tohle už to bylo mockrát.

  Těch 5 minut neznamená, že za 5 minut si to koupily koncový uživatelé.

  5 minut je hezké a jaké budou prodeje za měsít , tři nebo půl či rok.

  Mi3 určená pro Čínu nás nemusí zajímat, protože použitý chipset nemá podporu pro 3G\4G sítě. takže v EU by Vám fungovalo jen EDGE.

  Verze pro GSM sítě v EU přijde později….

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Koukám napsal jsem to tak trochu blbě. Čína má samo 3/4G síť ale největší, nejvíc rozšířený operátor v Číně nepoužívá kompatibilní síť s tím co je v EU.

  • To všichni víme, otázkou zůstává jaká verze se tak rychle vyprodala (zasvěcení vědí, že to byla Tegra), ale není špatné tyto „docela důležité“ informace v článku psát.

  • Petris (neregistrovaný)

   Přesně tak!!!!!!! Tegra 4 pro čínský trh nás nezajímá. Nás zajímá kolik telefonů se Snapdragon bylo uvolněno!!!

 3. dizajnovo pre mna asi najkrajsi mobil zatial, skoda ze sa tu neda kupit…

 4. Co je divného na tom, že se v zemi s miliardou lidí „vyprodá“ 100 tis. telefonů za 5 minut? Šlo jen o to kliknout na netu.

  • Také přemýšlím, co je na té číslovce zajímavého. Prostě se jen nakumulovala natěšená skupinka (a to doslova) nedočkavců a klikla. Až se budeme bavit o milionech/dny…

  • Zařízení je to zajímavé a věřím, že prodej bude úspěšný. Nevím jak moc, ale prodávat se dle mého bude dobře. Jen tento článek mi připadá spíš jako reklama… O to podivnější, že reklama na výrobek, který si tu nekoupím…

  • flek (neregistrovaný)

   Kdyby stejný počet telefonů jednoho modelu za stejný časový úsek prodala Nokie, jistě by to bylo super sdělení, že?

  • 100 tis. kusů za pět minut je k ničemu. Pak totiž nemusí deset let prodat nic… Porovnávat se musí v delších časových úsecích…

  • flek (neregistrovaný)

   Ještě lepší úspěch – 200 000 ks za 45 slavil s předchozím modelem

   [odkaz]

   Čili se nejedná o náhodu

  • flek (neregistrovaný)

   45 sekund

  • Prodávat Apple iPhony v předprodeji jen a pouze po netu, tak věřím, že podobná čísla také s přehledem dosáhne… Jak říkám, rozhoduje dlouhodobý prodej…

  • Přesně tak, je to údaj úplně a naprosto o ničem. Taky se nebudu chlubit prvními 500 metry při maratonu v rekordním čase, když mě pak v prostředku sebral sběrný bus….

 5. Ten render s homescreenom vyzera ako detska atrapa za 99 centov :-)

 6. No, po pravdě nic moc… Nevím proč jsou všichni tak vyjevení ? Přitom jak je Čína velká, tak je číslo 100 tis docela nic moc.

 7. mikis (neregistrovaný)

  Taky jsem názoru, že na miliardovou zemi jako je Čína je 100000ks jako plivnutí :-). Myslím, že vlajkové lodi jiných výrobců na tom nejsou o nic hůř v první dni prodeje s tím rozdílem, že se nikdo podobnou statistikou nechlubí a mají připraveno a vyrobeno telefonu k prodeji v podstatně větším počtu než Xiaomi.

 8. xxx (neregistrovaný)

  Poroz! Někdo nechal zapnutý bulvarizátor titulků…

 9. Petr (neregistrovaný)

  S dvouletou zárukou se to nechá sehnat třeba tady [odkaz]

 10. Pokud někdo uvažuje nad koupí telefonu Xiaomi, může mi napsat na [odkaz]

  Rád zodpovím případné dotazy.

  Jinak MI3 Tegra i Hongmi jsou funkční na všechny naše operátory. Jediné omezení je, že mobilní datový internet jede pouze v režimu 2G. Kdo využívá WIFI nebo se nepohybuje v místech, kde je 3G síť, případně nemá mobilní datový internet vůbec, nemusí ho toto omezení trápit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).