Domů » Bleskovky » Tip po hráče: Vyšel Cut the Rope 2 pro iOS, Android verze dorazí v lednu

Tip po hráče: Vyšel Cut the Rope 2 pro iOS, Android verze dorazí v lednu

Oblíbená hra Cut the Rope, která se řadí mezi naprostou špičku mobilního hraní mezi legendy jako Angry Birds, se dočkala pokračování. Po prvním díle a jeho krátkém přídavku Cut The Rope: Experiments, vyšel dnes plnohodnotný druhý díl pro zařízení s iOS. Počátkem přístího roku přistane i na přístrojích s OS Android.

   

Roztomilá grafika i herní principy zůstávájí věrné předchozím dílům – přetrhávat lana, praskat nafukovací balonky, chytře používat přísavky a dělat spousty dalších věcí, které potrápí vaše logické myšlení i hbité prsty, jen abyste nakrmili zelenou postavičku Om Nom lahodnými cukrovinkami dříve, než je snědí pavouci. A to nejlépe tak, aby cukrovinka cestou do jeho nenasytného chřtánu posbírala tři hvězdičky.

   

Kromě zažitých prvků přínáší hra mnoho čerstvých nápadů: široký svět odehrávající se mimo krabice, spousty nových překážek, nové herní postupy (nutnost pohánět cukroví ve správném směru) a hlavně Nommies – nové Nomovy kamarády, kteří mu pomáhají plnit mise. Každý z nich má určitou vlastnost, bez níž není možné daný úkol splnit. Celkem jich je pět, stejně jako světů, ve kterých se děj odehrává. Hra nabízí celkem 120 levelů, které spolehlivě zabaví na hodně dlouhou dobu. Cut the Rope 2 pro své iPhony a iPady můžete stahovat na AppStore za 0,99 USD (20 Kč).

Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).