Sledujte nás na YouTube

Tip na příslušenství: Cestovní reproduktor Nokia MD-12 už je v prodeji

Na začátku dubna jsme vás informovali o chystané novince v oblasti hudebního příslušenství ze stáje tehdy ještě finské Nokie. Uvnitř konstrukce modelu s označením MD-12 se skrývají dva reproduktory. Ten na spodní straně se při postavení na pevný podklad postará o prezentaci basů, středy a výšky si bere na triko jeho kolega nahoře. Celkem může novinka vyloudit zvuky o intenzitě až 95 dB.

Připojení k libovolnému telefonu probíhá buď drátově pomocí 3,5mm jacku, nebo pohodlněji skrze Bluetooth 3.0 + HS. Párování si můžete usnadnit díky přítomné technologii NFC. Udávaná maximální výdrž vestavěného 1020mAh akumulátoru na jedno nabití má hodnotu 15 hodin nepřetržitého hraní. Že se jedná skutečně o zařízení určené především na cesty, potvrzují kromě hmotnosti 180 gramů i rozměry 38 milimetrů na výšku a průměr 84 mm.

 

Bezdrátový reproduktor Nokia MD-12 se dodává ve čtyřech barevných variantách odpovídajících nové modelové řadě telefonů Lumia, tedy žluté, bílé, oranžové a zelené. V českých e-shopech jej nyní můžete pořídit za necelou tisícovku.

Miroslav Havlíček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *