Domů » Články » Tip na dárek: špičková bezdrátová sluchátka B&O BeoPlay H7 s puncem luxusu

Tip na dárek: špičková bezdrátová sluchátka B&O BeoPlay H7 s puncem luxusu

Pokud chcete své blízké potěšit opravdu originálním dárkem s puncem luxusu, rozhodně byste neměli minout prémiová bezdrátová sluchátka BeoPlay H7 od značky Bang & Olufsen, které nabízejí reprodukci zvuku ve studiové kvalitě, o jehož reprodukci se starají 40mm reproduktory s neodymovými magnety, které jsou směřovány tak, aby zvuk směřoval přesně do ucha a uživateli tak byl poskytnut maximální možný zvukový zážitek.

Sluchátka vynikají také velmi výraznými basy a jsou určena pro ty nejnáročnější posluchače. Skvěle je vyřešeno také samotné ovládání, které probíhá skrze dotykové plochy na hliníkových mušlích, které navíc reagují i v případě, že máte na rukou rukavice.

boplayh7_02

BeoPlay H7 vydrží na jedno nabití až 20 hodin poslechu hudby při bezdrátovém připojení; v případě neaktivity se sluchátka po 15 minutách sami vypnou, aby nedocházelo ke zbytečnému vybíjení. V balení samozřejmě najdete i klasický 3,5mm audio a dobíjecí microUSB kabel. Charakteristický zvuk Bang & Olufsen je známkou kvality a zůstává věrný zdroji bez ohledu na to, zda používáte bezdrátový přenos nebo je se zdrojem zvuku propojíte skrze dodávaný kabel.

boplayh7_01

Sluchátka navíc budou dospívat s vaší osobností, jelikož jejich konstrukce je potažena hovězí usní a ta po čase získá specifickou patinu. Hliníkové mušle jsou vystlány měkkou jehněčinou a mají paměťovou pěnu. Díky tomu jsou velmi příjemné na dotek, skvěle padnou na uši a dokonale izoluje okolní hluk. Dalším charakteristickým prvkem je eloxovaný hliník, který ještě více zvýrazní kvalitu sluchátek.

Beoplay
Cena: zdarma
Beoplay
Cena: zdarma

Pro maximální využití sluchátek doporučujeme nainstalovat mobilní aplikaci B&O PLAY, která je dostupná pro chytré telefony se systémem Android a iPhony.

BeoPlay H7 váží 280 gramů a je možné je zakoupit ve dvou barevných variantách – černé a přírodní u vybraných distributorů.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.