Domů » Bleskovky » Tiny Thief: Logická hříčka z prostředí středověku už je dostupná pro Android a iOS

Tiny Thief: Logická hříčka z prostředí středověku už je dostupná pro Android a iOS

Aktualizováno 11. července, 12:10

Hra je od dnešního dne k dispozici na Google Play a v App Store. Verze je společná pro telefony a tablety. Bezplatná verze zatím není k dispozici, majitelé zařízení s Androidem si budou muset připravit 85 Kč, uživatelé jablečných zařízení potom 2,69 EUR. Příjemné je, že hra je k dispozici kompletně v češtině.

- -

Původní text

Finský vydavatel mobilních her Rovio chystá zcela novou hru jménem Tiny Thief, za kterou stojí vývojáři z teamu 5Ants. Po svých spěšných titulech Angry Birds, Amazing Alex či Bad Piggies nyní přesedlávají do dalšího malebného 2D světa, ve kterém budete provázet (jak již název napovídá) malého zlodějíčka napříč středověkými úrovněmi.

 

Na videu níže můžete vidět jak grafické zpracování, tak některé herní mechanismy. Je vidět, že se Rovio chystá znovu nasadit na dobou i čísly ošlehané fyzikální skládačky, tentokrát však doplněné o útěk před rytíři a dalšími okradenými vlastníky pokladů.

Těšit se z krátkého videa navíc můžeme těšit nejen na klasické středověké propriety, dočkáme se i věcí jako jsou roboti nebo obří lízátka. Hra se chystá na vydání opravdu brzy, již zítra by se měla objevit na App Store (iOS) a Google Play (Android). Verze pro Windows Phone zatím ohlášena nebyla.

Miroslav Václavík

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments