Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » The Room Three: Nový díl geniální logické hry je tu

The Room Three: Nový díl geniální logické hry je tu

Propracovaná logická hra The Room slavila na Androidu a iOS obrovský úspěch. První počin vývojářů ze studia Fireproof Games předčil všechna očekávání a Apple ji v roce 2012 označil titulem „hra roku“. Předloni vyšel druhý díl, který opět sklidil obrovský úspěch a odnesl si například ocenění „App Store Best of 2013 – 2014“, a třetí díl na tyto úspěchy rozhodně bude chtít navázat.

Princip hry je přitom poměrně jednoduchý – v připravených úrovních musíte odemknout připravené trezory, skříňky a všemožné další skládačky. Vždy postupujete kousek po kousku, nad každým tahem je nutné přemýšlet a někdy se u toho řádně zapotíte.

Trailer ke hře The Room Three

  

The Room Three je v současné době k dispozici pouze pro iOS, kde hra stojí 4,99 eur. Později bychom se tradičně měli dočkat i verze pro Android. Grafika hry je opět fantastická a vývojáři upozorňují, že titul není kompatibilní s první generací iPadu či iPhonem 4 – tato zařízení už jednoduše nedokážou nabídnout potřebný výkon. V případě, že byste si s řešením jednotlivých úloh nevěděli rady, na serveru PocketGamer.co.uk postupně vycházejí návody na připravené kapitoly.

Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

  1. uni (neregistrovaný)

    Tak nezdržovat a šup šup s tím na Android, na co se čeká:) Já čekám…

  2. Samone (neregistrovaný)

    Jak to, že to není na Android ještě? Jinak za mě též jedna z nejoblíbenějších…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel