Domů » Bleskovky » The Real Apple Store v Londýně: Když elektroniku nahradíte skutečnými jablky

The Real Apple Store v Londýně: Když elektroniku nahradíte skutečnými jablky

Tradiční britské tržiště s potravinami, Borough, letos slaví tisíc let od svého vzniku. K této příležitosti byl na víkend postaven speciální obchod nesoucí název „The Real Apple Store“ (Skutečný jablečný obchod). Již samotný název odkazuje na prodejny výrobků společnosti Apple a ruku v ruce s ním jde také design, který je na první pohled k nerozeznání od standardního Apple Store.

 

Jenže jablko na vitríně není nakouslé, nýbrž celé. Uvnitř poté naleznete stojánky, na nichž se místo smartphonů a tabletů nacházejí jablka. Vedle nich pak nejsou uvedeny specifikace, ale popis chuti a historie daného kusu ovoce. Nechyběla samozřejmě možnost jablka zakoupit, rozhodně se to ale nevyplatilo ve velkém, jelikož ceny byly oproti standardu přibližně pětinásobné.

  

  

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. Tak tahle zpráva mě hooodně pobavila. A jestli to majitel myslí jako recesi, tak mu hodně tleskám za super nápad, protože nakouslý jabka faaakt nemusim.

  • možná právě měla být všechny jablka, které tam tak hezky vystavili, ze strany nakousnutá :) (i když by je museli častěji měnit)

   … a mělo být součástí recese i to, že jejich cena byla pětinásobná, oproti stejným jablkům, co prodávali jinde? :-)

  • johny (neregistrovaný)

   vy ste hrozný pošahanci s tim vašim neustálym vymezovánim se.

  • Já se nevymezuju, jen konstatuju, že mám raději hrušky :-D :-D Né, vážně, vyzkoušel jsem WM, Symbian, Meego, Androida, iOS (v uplně první iPhonu a teď mám WP na Lumii 925. A s čistým svědomím můžu říct, že Symbian byl nejpřívětivější (pro mě) iOS mi tak rozkopal registry v PC, že šel málem oknem (zavřeným)a Android mi nesedl jak prostředím, tak stabilitou. WP DP 8.1 GDR1 mi zatím pro moje né malé potřeby vyhovuje nejvíc. Jednoduché, rychlé, stabilní a co se týká app, našel jsem vše, co potřebuji. A navíc, nemám potřebu se ve svých 50. letech nějak vymezovat. Takže asi tak.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).