The Real Apple Store v Londýně: Když elektroniku nahradíte skutečnými jablky

Tradiční britské tržiště s potravinami, Borough, letos slaví tisíc let od svého vzniku. K této příležitosti byl na víkend postaven speciální obchod nesoucí název „The Real Apple Store“ (Skutečný jablečný obchod). Již samotný název odkazuje na prodejny výrobků společnosti Apple a ruku v ruce s ním jde také design, který je na první pohled k nerozeznání od standardního Apple Store.

 

Jenže jablko na vitríně není nakouslé, nýbrž celé. Uvnitř poté naleznete stojánky, na nichž se místo smartphonů a tabletů nacházejí jablka. Vedle nich pak nejsou uvedeny specifikace, ale popis chuti a historie daného kusu ovoce. Nechyběla samozřejmě možnost jablka zakoupit, rozhodně se to ale nevyplatilo ve velkém, jelikož ceny byly oproti standardu přibližně pětinásobné.

  

  

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

4 komentáře

 1. rascal (neregistrovaný)

  Tak tahle zpráva mě hooodně pobavila. A jestli to majitel myslí jako recesi, tak mu hodně tleskám za super nápad, protože nakouslý jabka faaakt nemusim.

  • Martin... (neregistrovaný)

   možná právě měla být všechny jablka, které tam tak hezky vystavili, ze strany nakousnutá :) (i když by je museli častěji měnit)

   … a mělo být součástí recese i to, že jejich cena byla pětinásobná, oproti stejným jablkům, co prodávali jinde? :-)

  • johny (neregistrovaný)

   vy ste hrozný pošahanci s tim vašim neustálym vymezovánim se.

  • rascal (neregistrovaný)

   Já se nevymezuju, jen konstatuju, že mám raději hrušky :-D :-D Né, vážně, vyzkoušel jsem WM, Symbian, Meego, Androida, iOS (v uplně první iPhonu a teď mám WP na Lumii 925. A s čistým svědomím můžu říct, že Symbian byl nejpřívětivější (pro mě) iOS mi tak rozkopal registry v PC, že šel málem oknem (zavřeným)a Android mi nesedl jak prostředím, tak stabilitou. WP DP 8.1 GDR1 mi zatím pro moje né malé potřeby vyhovuje nejvíc. Jednoduché, rychlé, stabilní a co se týká app, našel jsem vše, co potřebuji. A navíc, nemám potřebu se ve svých 50. letech nějak vymezovat. Takže asi tak.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *