TOPlist

The Real Apple Store v Londýně: Když elektroniku nahradíte skutečnými jablky

ℹ️ Hackněte Google! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

Tradiční britské tržiště s potravinami, Borough, letos slaví tisíc let od svého vzniku. K této příležitosti byl na víkend postaven speciální obchod nesoucí název „The Real Apple Store“ (Skutečný jablečný obchod). Již samotný název odkazuje na prodejny výrobků společnosti Apple a ruku v ruce s ním jde také design, který je na první pohled k nerozeznání od standardního Apple Store.

 

Jenže jablko na vitríně není nakouslé, nýbrž celé. Uvnitř poté naleznete stojánky, na nichž se místo smartphonů a tabletů nacházejí jablka. Vedle nich pak nejsou uvedeny specifikace, ale popis chuti a historie daného kusu ovoce. Nechyběla samozřejmě možnost jablka zakoupit, rozhodně se to ale nevyplatilo ve velkém, jelikož ceny byly oproti standardu přibližně pětinásobné.

  

  

ℹ️ Hackněte Google! Přidejte si nás mezi mezi preferované weby, případně nás sledujte v Google Zprávách, nebo na Seznam.cz

Autor článku Martin Pavlović
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Kapitoly článku