The Conduit HD: Akční střílečka pro konzoli NVidia Shield

Project Shield je přenosná herní konzole, jež byla poprvé k vidění na veletrhu CES. Pohání ji nový čipset NVidia Tegra 4 a hlavním znakem je výklopná konstrukce, kdy se na jedné polovině nachází analogové ovládací prvky pro hraní a v druhé části se skví pětipalcový displej s HD rozlišením (1280 x 720 px). Operačním systémem se stal Android ve verzi 4.2.1 „Jelly Bean“, což zajišťuje dostatek kvalitních titulů i při pomalu se blížícímu začátku prodeje, jenž nastane v září letošního roku. Jedním z nich je i střílečka The Conduit HD, která byla původně určena pro herní konzoli Nintendo Wii, avšak nedávno se dočkala i konverze na Android, kde získala nálepku „Tegra 3 exclusive“.

Verze pro novější Tegru 4 nabídne vyšší počty polygonů, lepší nasvětlení, kvalitnější textury a více speciálních efektů. Spolu s pokročilým fyzikálním enginem se tak jedná o vcelku kvalitní titul, jenž si své hráče určitě najde. Na samotném Projectu Shield pak hra běží naprosto bez problémů a v kombinaci s pohodlným ovládáním se zážitek z hraní jen prohlubuje. Více pak napoví níže přiložené video a my jen dodáme, že hra je pro zařízení s čipem NVIDIA Tegra 3 k dispozici v Obchodě Play. První dvě mise jsou hratelné bezplatně, za ty další nicméně budete muset obětovat část svých úspor.

Project SHIELD: The Conduit HD [Android Thursdays]

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku