Nový HTC One se objevuje na prvním videu, bude mít záda z kartáčovaného kovu a slot na paměťovou kartu

Do oficiálního představení nové vlajkové lodi HTC, známé pod kódovým názvem M8 a podle posledního videa výrobce nazvané The All New HTC One, zbývají ještě tři týdny. YouTube uživateli GadgetReviews se však podařilo získat prototyp tohoto telefonu, určený pro amerického operátora AT&T, a natočil o něm dvanáctiminutové video.

Video není příliš profesionální, nicméně jsou v něm k vidění některé zajímavosti. Vzhled telefonu vypadá stejně jako na produktových fotografiích, které nedávno vypustil na svůj twitterový účet zdroj @evleaks. Design je podobný současnému HTC One, z čelní strany zmizela hardwarová tlačítka a nahradila je virtuální tlačítka přímo na displeji. Opět zde nacházíme dvojici mřížek stereoreproduktorů, podporujících technologii HTC Boom Audio.

 

Zadní kryt je vyroben z kartáčovaného kovu a jsou v něm patrné dva otvory pro dvě čočky fotoaparátu, k čemu by mohly sloužit, jsme vám přinesli ve víkendovém článku. Sám uživatel však ve svém videu žádnou zvláštní funkci fotoaparátu nenašel, samotná aplikace fotoaparátu byla velice nestabilní, což ale klademe za vinu předprodukčnímu prototypu. Pro nadšené fotografy nebo pro majitele rozsáhlých hudebních sbírek máme dobrou zprávu, nový HTC One nabídne slot pro paměťové karty. Na telefonu běží operační systém Android v neznámé verzi, v nastavení v nabídce „O telefonu“ je k vidění pouze text „Protected“. Předpokládáme však, že se jedná o Android 4.4 KitKat s nadstavbou HTC Sense 5.5, k níž patří i výchozí obrazovka HTC BlinkFeed. Prostředí je velmi podobné tomu, které je obsažené v loňském HTC One.

Přiložené video v článku je jen kopie originálu, první bylo z YouTube již staženo, proto doporučeme neotálet s jeho shlédnutím. Oficiálního představení se dočkáme 25. března na akci, kterou se bude konat v New Yorku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. luke (neregistrovaný)

  To video? Prosim?

  • Jakub Karásek (neregistrovaný)

   Je přímo v článku pod prvním odstavcem. Zkusil jsem jej ve Chrome a v Internet Exploreru a v obou případech funguje (zatím)

  • luke (neregistrovaný)

   Omlouvám se, samozřejmě funguje. Komentoval jsem z pohledu kredibility..

 2. lanege (neregistrovaný)

  to htc je taky banda ****** muze mi nekdo vysvetlit proc ten krap je zbytecne vetsi o ten pruh kde zmizeli tlacitka a prestehovali se na display ? mohl to byt dobrej telefon takle to zas prohraje s s5tkou na plny care stejne jako loni …. skoda.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *